Umywalki z serii Cocktail w łazience

Geometria i symetria - proste, regularne kształty wykorzystywane w wystroju wnętrz - ponownie inspirują projektantów. W oparciu o obowiązujące trendy stylistyczne powstała najnowsza seria umywalek Cocktail marki Koło.

umywalki łazienkowe

Umywalki z serii Cocktail to produkty funkcjonalne i zarazem tworzące wyjątkowy klimat. Wysokiej jakości wykonanie oraz interesujące wzornictwo  sprawdzą się w oryginalnych, wręcz awangardowych aranżacjach.
Serię stanowi osiem umywalek zaprojektowanych na bazie koła, owalu, kwadratu i prostokąta. Wszystkie modele zaprojektowano w wersji wpuszczanej w blat oraz stawianej.
Szczególną troskę projektantów o finalny efekt łatwo dostrzec przyglądając się detalom serii. We wszystkich modelach odpływ wody został zasłonięty elegancką pokrywą ceramiczną – przykrywa ona korek typu „free float”. W projektach zrezygnowano z otworu przelewowego, co nie tylko dodatkowo podnosi estetykę, lecz ułatwia również utrzymanie umywalki w czystości. Aby zwiększyć komfort użytkowania w serii Cocktail użyta została nano-powłoka Reflex Koło.
To rozwiązanie ogranicza osadzanie zanieczyszczeń na powierzchni umywalki, dzięki czemu usuwanie zabrudzeń jest niezwykle łatwe.

umywalka kwadratowa umywalka nablatowa

Umywalki dostępne są w 8 wersjach – każdy model może zostać postawiony lub wpuszczony w blat. Umywalki w kształcie prostokąta i owalu mają wymiary 65 x 42 cm, kwadratowa – 45 x 45 cm, a okrągła ma średnicę 45 cm.

Ceny: od 692 do 970 zł brutto

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Sanitec KOŁO

Polecamy Ci również

Zobacz także