Umywalka dla dwojga

Umywalka dla dwojga

umywalka dla dwojgaROCA poszerzyła popularną serię umywalek Kalahari o kolejny model. Nowa umywalka o wdzięcznej, prostokątnej formie jest największą w tej kolekcji i przeznaczona jest dla dwóch osób.

Najmłodsza z linii Kalahari podwójna umywalka o rozmiarze 120 x 51 cm to prosta, a jednocześnie bardzo elegancka umywalka o subtelnym i delikatnym wzornictwie, która tworzy idealne połączenia z łazienkowymi aranżacjami, dodając nowoczesnego szyku nawet najskromniej urządzonym wnętrzom. Zaprojektowana na bazie prostokąta, wyróżnia się płaską powierzchnią i dwoma płytkimi wgłębieniami o kształcie koła.

Od spodu umywalka ma nacięcia pozwalające na samodzielne wybicie otworów na baterie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które daje możliwość zamontowania baterii w miejscu dopasowanym do potrzeb łazienki i upodobań jej użytkowników. Oczywiście zawsze możemy zrezygnować z wybijania otworów dobierając do Kalahari efektownie wyglądające umywalkowe baterie ścienne również dostępne w kolekcji ROCA.

Dodatkowo w serii Kalahari ROCA dostępne są trzy inne umywalki. Dwie w wersji ściennej w rozmiarach 65 cm i 80 cm długości, które montujemy bezpośrednio na ścianie lub możemy zabudować dowolnymi meblami oraz nowa umywalka blatowa o rozmiarze 59 cm. Do umywalek Kalahari idealnie pasuje większość serii baterii z kolekcji ROCA.

Orientacyjna cena:
1329 zł - podwójna umywalka o rozmiarze 120 x 51 cm

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także