Trzy kolekcje baterii łazienkowych

Trzy kolekcje baterii łazienkowych

Ciekawe wzornictwo, trwałość i niezawodność to cechy trzech nowych serii baterii wprowadzonych przez firmę Roca. Są to: retro-awangardowa kolekcja Betap, minimalistyczna Singles-Pro oraz ponadczasowa Monodin-N.

bateria łazienkowaBetap – ekskluzywna i funkcjonalna
Betap, dzieło Antonio Bullo, światowej sławy projektanta ceramiki łazienkowej i baterii,  to kolekcja sześciu ekskluzywnych chromowanych baterii, które charakteryzuje awangardowy styl.
Są jednocześnie bardzo nowoczesne i pasują do chłodnych, minimalistycznych wnętrz, a zarazem stylu retro, co jest szczególnie widoczne w kształcie charakterystycznych geometrycznych kurków. Zawory ceramiczne, w które wyposażone są wytrzymałe i bezawaryjne. Dzięki wyjątkowej szczelności urządzenia woda z obrotowej wylewki nie kapie i jest zamykana za pomocą 1/4 obrotu kurka. Przykładowe ceny urządzeń Betap to: dwuuchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa
– 1159 zł brutto, trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa – 1281 zł brutto, dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym – 1525 zł brutto.

nowoczesna bateriaSingles-Pro – przyjemne uzależnienie
To mini seria ekskluzywnych baterii charakteryzujących się nie tylko minimalistyczną, pełną młodości linią, ale także innowacyjnością.
Za sterowanie ilością wypływającej wody odpowiada głowica progresywna, która pozwala na ustawienie właściwej temperatury wody zmieszanej. Urządzenie sterowane jest za pomocą uchwytu działającego w płaszczyźnie pionowej, a siła strumienia zależy od kąta jego odchylenia.
Po przekroczeniu kąta 110 stopni temperatura wypływającej wody zmienia się w ciepłą. Takie rozwiązanie pozwala znacznie ograniczyć ilość zużywanej wody nawet o 25 procent w porównaniu
z tradycyjnymi bateriami. Seria składa się z baterii umywalkowej sztorcowej niskiej w cenie 830 zł brutto i wysokiej w cenie 1708 zł brutto.

bateria ściennaMonodin-N – uniwersalne piękno w łazience
i kuchni

Kolekcja 12 chromowanych urządzeń z linii komfortowej, które można wykorzystać zarówno
w łazience, jak i kuchni. Wszystkie baterie wyposażone są w niezawodne głowice ceramiczne oraz systemy ograniczenia maksymalnej temperatury i dwie strefy wypływu wody – ekonomiczną i komfortową. W skład serii wchodzą: baterie umywalkowe, umywalkowo-zlewozmywakowe, bidetowe, wannowo-natryskowe, natryskowe oraz zlewozmywakowe. Przykładowe ceny urządzeń: jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa – 377 zł brutto, jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym –  519 brutto.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także