TERMA DESIGN 2010 - wystawa

TERMA DESIGN 2010 to międzynarodowy konkurs na projekt grzejnika, organizowany przez firmę Terma Technologie. Ogłoszenie jego wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się 29 października br., w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

TERMA DESIGN 2010 - wystawa - zdjęcie 1

Konkurs skierowany jest do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów. Głównym celem Konkursu jest promowanie młodych, obiecujących projektantów oraz ułatwienie im drogi do wdrożenia produkcyjnego, a także popularyzacja sztuki użytkowej i jej roli w życiu człowieka.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej TERMA DESIGN odbędą się 29 października 2010 roku, o godz. 19.00 w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, przy Al. Zwycięstwa 96/98.

Wystawa trwa od 27.10 do 3.11.2010.

Wystawa TERMA DESIGN poświęcona jest 57 projektom, które spośród blisko 200 prac nadesłanych do konkursu, zakwalifikowały się do ścisłego finału. Po szczegółowej ocenie projektów, Jury wyłoniło 6 laureatów.

grzejnik łazienkowy grzejnik łazienkowy

grzejnik łazienkowy grzejnik łazienkowy

grzejnik łazienkowy grzejnik łazienkowy

Jury konkursu: Jarosław Szymański (przewodniczący Jury), Wacław Długosz, Piotr Kuchciński, Mirosław Rekowski, Edward Brylowski, Daniel Dawidowski, Piotr Klemenski. 

Patronat honorowy: Minister Gospodarki, Prezydent Miasta Gdyni, Marszałek Województwa Pomorskiego.
Patronat medialny: 2+3D, Łazienka, Świat Łazienek i kuchni, e-mieszkanie.pl i dobrzemieszkaj.pl 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Terma Technologie

Polecamy Ci również

Zobacz także