Targi INSTALACJE 2016 – znamy już program targów

0
Targi INSTALACJE
Zapraszamy do Poznania na targi INSTALACJE, 25-28. kwietnia 2016 r.

Targi INSTALACJE, organizowane w dniach 25-28 kwietnia w Poznaniu, to nie tylko bogata i ciekawa ekspozycja, ale także wiele wydarzeń, związanych z różnymi gałęziami branży instalacyjnej – od konferencji, do Mistrzostw Polski Instalatorów.

Targi INSTALACJE to okazja do poznania najnowszych trendów związanych z rynkiem instalacji, zapoznania się z nowoczesnymi materiałami i produktami. Ale będzie również wiele możliwości pogłębienia wiedzy teoretycznej, a także – sprawdzenia umiejętności praktycznych.
Już pierwszego dnia targów (25.04.) odbędzie się:

  • Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, podczas której zostaną omówione obecne trendy rynkowe, a także zagadnienia dotyczące przyszłości branży instalacyjno-grzewczej
  • Krajowe Form Chłodnictwa – poświęcone wprowadzonemu niedawno obowiązkowi posiadania f-gazowych certyfikatów firmowych i personalnych
  • Studio Dobrych Rozwiązań – spotkanie, podczas którego architekci i projektanci wnętrz będą mogli zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami i produktami prezentowanymi na najważniejszych targach w Europie
  • Konferencja Klimatyzacja i Wentylacja – poświęcona energooszczędności instalacji oraz centrali wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Otwarcie Klubu Premier – o godzinie 14. w pawilonie 5 G zostaną pokazane – pierwszy raz na rynku polskim – innowacyjne produkty (będą one prezentowane przez cały czas trwania targów – do 28.04.)  

Pierwszego dnia targów rozpocznie się również kilka wydarzeń, które potrwają kilka dni

  • 25-26.04. Warsztaty MOC Hybrydy – interaktywne warsztaty dotyczące instalacji fotowoltaicznych
  • 25-27.04. V Mistrzostwa Polski Instalatorów – uczestnicy będą mieli do wykonania 17 czynności instalacyjnych. Nagrodą główną jest Citroen Berlingo, wielki finał odbędzie się 27.04.
  • 25-28.04. Klub Premier – prezentacja absolutnych nowości n polski rynku
  • 25-28.04. Klub Instalatora - miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa zdobywania fachowej wiedzy oraz odpoczynku.

Drugiego dnia targów (26.04) zapraszamy na konferencję „Instalatorze bądź gotowy na zmiany!”, dotycząca pomp ciepła oraz budynków energooszczędnych.
Trzeciego dnia (27.04) będzie można zgłębić swoją wiedzę na temat zastosowań instalacji z miedzi, a na 28 kwietnia przewidziano kolejną imprezę sportową, tym razem w kategorii „juniorskiej”, czyli Mistrzostwa Polski Instalatorów dla Szkół.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbywają się pod honorowym patronatem Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka.

Zapraszamy do Poznania

więcej informacji na stronie www.instalacje.mtp.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także