Targi Instalacje 2014

0
Targi Instalacje 2014

targi instalacyjne

W dniach 8 – 11 kwietnia 2014 roku Poznań stanie się instalacyjną stolicą Polski, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni się ekspozycją prezentującą najnowsze trendy w branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych.

Na tę kompleksową ofertę, złożą się:

  • Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE
  • Targi Ciepła Systemowego TCS
  • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX
  • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO
  • Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO

Honorowy patronat nad targami objął Minister Gospodarki  Janusz Piechociński.

Szeroki zakres tematyczny, blisko 1000 wystawców z całego świata, liczne przestrzenie tematyczne, widowiskowe pokazy, specjalistyczne seminaria i konferencje oraz setki nowości produktowych, to wszystko czeka na zwiedzających.

Instalacje

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to jedyne w Polsce spotkanie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, a także techniki obiektowej i gazowniczej oraz szeroki wybór armatury sanitarnej.

Ciepło systemowe

W tym roku już po raz drugi do grona wydarzeń dołączą również Targi Ciepła Systemowego TCS skierowane do branży ciepłowniczej, które doskonale uzupełnią i rozszerzą ofertę rozwiązań systemowych z zakresu zarządzania energią cieplną w budynkach i elementów składowych takich jak: kotły na paliwo stałe i gazowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne czy ogniwa fotowoltaiczne. Targom TCS towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja techniczna ,,Nowoczesne, efektywne
i ekologiczne technologie w przesyłaniu i dystrybucji ciepła i w
wytwarzaniu ciepła’’, organizowana przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, która podejmie tematykę nowoczesnych, efektywnych i ekologicznych technologii w ciepłownictwie systemowym.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli kadry technicznej i eksploatacyjnej przedsiębiorstw ciepłowniczych, elektrociepłowni oraz ciepłowni.

Bilet na targi można zakupić on-line na www.mtp24.pl

Więcej informacji o targach na:

www.instalacje.mtp.pl, www.tcs.mtp.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także