Targi Decor Festiwal 2005

Targi Decor Festiwal 2005

W dniach 11-12 września w hali warszawskiego Centrum Expo XXI odbyły się Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz Decor Festiwal. Impreza zorganizowana została przez CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie. Patronat nad Targami objęli: telewizja Club, miesięcznik Cztery Kąty oraz Digital Home - Kino Domowe.

Naczelnym założeniem targów było ukazanie najnowszych trendów związanych z projektowaniem, aranżacją, wykończeniem, wyposażeniem i dekoracją wnętrz. Nowatorski charakter nadała Targom koncepcja połączenia imprezy konsumenckiej z elementami festiwalu. Bogatą ofertę targową uzupełniały liczne atrakcje dodatkowe takie jak seminaria, warsztaty, pokazy tematyczne, promocje. Podczas imprezy zaprezentowały swą ofertę firmy takich branż jak: meble i akcesoria kuchenne, meble i akcesoria łazienkowe, sypialnie i jadalnie, oświetlenie, artykuły dekoracyjne i materiały wykończeniowe. Wśród grona blisko 80 wystawców znalazły się również firmy związane z instalacjami. Połączenie walorów użytkowych instalacji grzewczych, funkcjonalności oraz elegancji formy zaprezentowały w swej ofercie firmy Tim Kominki oraz Sparke - producent pieców. Przedstawiciele producenta kompleksowych rozwiązań automatyzacji domu - firmy Smartech zapoznawali zwiedzających z ideą domu inteligentnego.nowoczesna kabina prysznicowaSystemy Smartech umożliwiają integrację instalacji domowych z urządzeniami elektrycznymi takimi jak systemy alarmowe, oświetlenie, komputer, telefon czy klimatyzacja. Zapewniają one nie tylko komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, ale również możliwość oszczędzania energii. Jednym z najliczniej odwiedzanych stoisk targowych była ekspozycja handlowa firmy Duschy. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pałac prysznicowy (na zdjęciu), zaopatrzony w takie funkcje jak łaźnia parowa, urządzenia do masażu, telefon, radio i TV.
Wspólnie z Decor Festiwal odbyła się 12 już edycja Targów Mieszkań i Domów. Targi te adresowane były do deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Nowicka

Zdjęcia: Duschy

Polecamy Ci również

Zobacz także