Szkolenia i Seminaria STIEBEL ELTRON

Firma Stiebel-Elton Polska Sp. z o.o. zaprasza na profesjonalne szkolenia i seminaria dotyczące asortymentu w zakresie Techniki Domowej i Systemowej. Oferta skierowana jest do wyspecjalizowanych Zakładów Serwisowych, Partnerów Handlowych oraz Architektów, Projektantów i Instalatorów.

szkolenie dla instalatorówCelem spotkań jest sukcesywne uzyskiwanie kompletnej wiedzy na temat oferowanych wyrobów pod kątem doboru, montażu, projektowania i obsługi.

Szczegóły:

Miejsce: siedziba Stiebel - Eltron; ul. Instalatorów 9, 02-237 Warszawa
Czas trwania: 1 dzień
Godziny: 9:00 – 16:00
Ilość uczestników: min 7 – max 15
Zamknięcie zgłoszeń: 4 dni przed planowanym terminem
Materiały szkoleniowe: bezpłatne dla każdego uczestnika
Koszt szkolenia: spotkania bezpłatne
Rezerwacja: obowiązkowa poprzez wysłanie formularza przy wybranym szkoleniu
Odwołanie rezerwacji: min 48h przed planowanym szkoleniem. W przypadku braku odwołania oraz nieobecności, uczestnik zostanie obciążony kwotą 30 zł brutto.

Informacje i zgłoszenia:
W celu zapisania się na wybrane szkolenie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.stiebel-eltron.com.pl (Wystarczy w zakładce „szkolenia i seminaria” wybrać odpowiednią grupę produktów, a następnie dokonać rejestracji). Firma zastrzega sobie prawo do zmiany terminów szkoleń oraz odwołania każdego spotkania z ważnych powodów.

Inicjatywy rozszerzenia programu szkoleń o inne tematy i grupy docelowe należy zgłaszać do opiekuna ze strony STIEBEL ELTRON lub na adres: techniczny@stiebel-eltron.com.pl

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: STIEBEL ELTRON

Polecamy Ci również

Zobacz także