Szkolenia dla instalatorów i serwisantów

Na zaproszenie wrocławskiej firmy EMKA do Polski przyjechał Gerrit de Vries - dyrektor ds. szkoleń holenderskiej firmy J.E. Storkair. Znakomity szkoleniowiec poprowadził warsztaty praktyczne dla instalatorów i serwisantów.

szkolenie dla instalatorów i serwisantówGerrit de Vries od ponad trzydziestu lat zajmuje się tematyką wentylacji mechanicznej w wielu aspektach praktycznych: projektowanie, konstrukcja, montaż i serwis systemów wentylacyjnych. Jako człowiek o dużej charyzmie i talencie pedagogicznym, od lat dzieli się swą ogromną wiedzą i szerokim doświadczeniem z różnymi grupami zawodowymi: projektantami, inżynierami, wykonawcami, inwestorami.

Podczas swej wizyty w Polsce, w dniu 9 listopada, przedstawił wykonawcom zainteresowanym prawidłowym montażem oraz efektywnym serwisem nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych praktyczne zasady codziennej pracy.

Od strony praktycznej zostały przedstawione następujące zagadnienia:

  • dobór central wentylacyjnych
  • montaż
  • programowanie central
  • opomiarowanie i regulacja instalacji
  • aspekty projektowania i doboru domowych systemów wentylacyjnych
  • najnowsze rozwiązania stosowane na Zachodzie

Gerrit de Vries poprowadził szkolenie w języku angielskim. Tłumaczem i drugim szkoleniowcem był przedstawiciel kadry organizatora spotkania – firmy www.rekuperatory.pl, która jest polskim dystrybutorem produktów firmy J.E. Storkair z zakresu wentylacji mechanicznej do zastosowań domowych. Ponad siedmioletnie doświadczenie firmy na polskim rynku zagwarantowało dostosowanie szkolenia do potrzeb i oczekiwań rodzimych wykonawców.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Emka

Polecamy Ci również

Zobacz także