Szklane grzejniki

0
Szklane grzejniki

grzejnik panelowy w kolorze białymPołączenie wiedzy technicznej firmy Dimplex z wysmakowanym wzornictwem zaowocowało powstaniem serii efektownych szklanych grzejników panelowych Girona.

Serię Girona cechuje nowoczesna elegancja szklanego panelu, która
w połączeniu z wysoką wydajnością wyróżnia nowe grzejniki i sprawia, że doskonale współgrają z modnymi, nowoczesnymi wnętrzami. Grzejniki o zakresie mocy 0,5-2,0 kW dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym lub białym. Precyzyjne sterowanie pracą grzejnika jest możliwe dzięki wbudowanemu czułemu termostatowi elektronicznemu pozwalającemu na regulację temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do +/-0,3ºC – umożliwia to utrzymanie komfortu cieplnego przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej.

grzejnik panelowy w kolorze czarnym

Grzejniki szklane przystosowane są do montażu w strefach o podwyższonej wilgotności, jak np. łazienki. Dodatkową zaletą grzejników są opcjonalne wymienne programatory zapewniające wysoki poziom zarządzania energią. Seria grzejników panelowych Girona definiuje nowy poziom w technice grzewczej, zachwycając zarówno projektantów, jak i użytkowników końcowych.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: dimplex.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także