Szafa klimatyzacyjna

Firma elta Polska przedstawia nową pozycję w swojej ofercie. Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK to jedno z ciekawszych rozwiązań wśród urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku.

szafa klimatyzacyjna

Jednym z najważniejszych elementów charakteryzujących urządzenie jest jego duża wydajność chłodnicza sięgająca 14 kW oraz grzewcza – ponad 15 kW. Ilość wymienianego powietrza kształtuje się na poziomie ok. 2000 m³/h. Wyniki te są porównywalne z możliwościami np. największych standardowych urządzeń typu multisplit dostępnych na rynku.

Dzięki bardzo dalekiemu zasięgowi strumienia powietrza szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK jest przeznaczona do dużych pomieszczeń o powierzchni rzędu 100-120 m². Wysoka jakość wykonania, estetyka oraz cicha praca sprawiają, że jest to rozwiązanie uniwersalne jeśli chodzi o miejsca zastosowania. Doskonale sprawdzi się jako urządzenie chłodzące np. w salach weselnych, jak również jako produkt zapewniający komfort termiczny w salach konferencyjnych. Ponadto produkt stanowi alternatywę dla klimatyzatorów montowanych w małych serwerowniach. Dodatkową jego zaletą jest prosta instalacja. Przebiega ona dokładnie tak samo jak w przypadku urządzeń typu split i multisplit. Zaledwie jeden zewnętrzny agregat skraplający zapewnia łatwość montażu oraz obniża jego koszty.

Urządzenie ma dwuletnią gwarancję producenta i jest dostępne u przedstawicieli handlowych elta Polska oraz w firmowym sklepie internetowym – szczegółowe kontakty i informacje na stronie.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: elta Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także