System rurowy Purmo Cleverfit

System rurowy Purmo Cleverfit

Tegoroczna nowość marki Purmo, system rurowy Clevertfit po raz pierwszy zaprezentowany na targach ISH 2015, oficjalnie wchodzi na rynek Polski i Europy Wschodniej. W czym tkwi jego wyjątkowość?

system rurowy Purmo Cleverfit Marka Purmo należąca do koncernu Rettig ICC, największego producenta systemów grzewczych na świecie, wypuszcza na polski rynek kolejną, precyzyjnie zaprojektowaną nowość. Mowa o systemie rurowym Purmo Cleverfit stworzonym ze szczególną myślą o instalatorach.

Uniwersalne rozwiązania

System, w skład którego wchodzą rury nowej generacji, pełna gama kształtek wykonanych z mosiądzu i tworzywa PPSU oraz komplet specjalistycznych narzędzi, dedykowany jest zarówno nowym instalacjom, jak i renowacji instalacji w istniejących budynkach. Szeroki zakres oferowanych średnic pozwala na intuicyjne wykonanie prac remontowych, począwszy od domów jednorodzinnych, przez duże obiekty użytkowo-usługowe i mieszkalne, a skończywszy na obiektach specjalnych i przemysłowych.

Zaletami odróżniającymi Cleverfit od podobnych produktów na rynku są jego trwałość i uniwersalność. System znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach ogrzewania i chłodzenia (np. w przypadku ogrzewania podłogowego lub podłączania grzejników). Równie dobrze sprawdza się w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, a także wody pitnej, co poświadcza niemiecki certyfikat DVGW i atest higieniczny PZH. Trwałość komponentów systemu Purmo Cleverfit potwierdzono dodatkowo licznymi badaniami i restrykcyjnym monitoringiem na kolejnych etapach produkcji.

Wieloletnia gwarancja i atrakcyjne promocje

Wszystkie elementy systemu Cleverfit podlegają 10-letniej gwarancji. Producent gwarantuje też ubezpieczenie aż do 1 000 000 euro, które pokryje wszystkie koszty związane z wymianą wadliwych elementów instalacji oraz likwidacją zniszczeń powstałych  w skutek defektu produktu pod warunkiem zakupu oryginalnych produktów Purmo.

Dla instalatorów planujących zakup nowego systemu rurowego Purmo dodatkową zaletą będzie specjalna promocja, dzięki której komplet potrzebnych narzędzi można otrzymać… niemal za darmo! Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.purmo.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także