Świeże powietrze każdego dnia

Świeże powietrze każdego dnia

Nawiewniki okienne są świetnym sposobem na skuteczną wentylacje pomieszczeń. Odpowiadają przede wszystkim za dostawę świeżych mas powietrza z zewnątrz. Dzięki temu dochodzi do odpowiedniej cyrkulacji, co jest niezbędne w przypadku wentylacji, niezależnie od jej rodzaju.

Zbyt duża izolacja, spowodowana montażem szczelnych okien, na dłuższą metę niestety nie zdaje rezultatu, w związku z tym nawiewniki okienne pozwalają uzyskać dostęp do świeżego powietrza, bez konieczności wymiany okien na nowe. Takie rozwiązanie uchroniło wielu domowników przed dodatkowym kosztem, związanym z zakupem innych okien.

Nawiewniki okienne montaż

Wbrew pozorom, montaż nawiewników okiennych nie zajmuje zbyt dużo czasu. W przypadku jednej sztuki trwa to około 30-40 minut. Wśród najważniejszych zasad, zaliczających się do prawidłowej aplikacji nawiewników, jest umieszczenie go w górnej części okna tak, aby dysza ze strumieniem była skierowana do góry, tam, gdzie powietrze jest cieplejsze. Dzięki temu zimny nawiew z zewnątrz, miesza się z tym ciepłym, znajdującym się u góry i wówczas nie dochodzi do wychłodzenia pomieszczenia. Oprócz tego dużą uwagę należy zwrócić na otwory montażowe i rodzaj okna, na którym jest montowany nawiewnik, aby uniknąć niepotrzebnej pomyłki.

Nawiewniki okienne cena

Koszt nawiewników okiennych uzależniony jest od ich rodzaju. Ceny potrafią być bardzo zróżnicowane, dlatego warto postawić na sprawdzoną firmę, która oferuje nie tylko niski koszt zakupu, ale również wysoką jakość. Alkon System specjalizuje się w sprzedaży nawiewników okiennych higrosterowanych oraz nawiewników okiennych ciśnieniowych, pochodzących od renomowanego producenta AERECO. Decydując się na zakup i montaż nawiewników od firmy Alkon System, otrzymujesz bezpieczeństwo w pakiecie ze świeżym powietrzem. Dodatkowo, koszt montażu zwraca się po około dwóch latach, co jest niewspółmierne do profitów, jakie daje używanie nawiewników.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Alkon System

Polecamy Ci również

Zobacz także