Świetlówki ściemnialne EUROPRODUKT-em

Świetlówki ściemnialne Govena produkowane przez EMC Sp. z o.o. z Torunia zostały laureatem XI edycji konkursu  EUROPRODUKT.

świetlówka ściemnialna

Świetlówki Govena, to innowacja na skalę światową. Ich konstrukcja oparta jest na technologii FlexDigit®, będącej autorskim patentem firmy. Technologia FlexDigit®, to pierwsza na świecie cyfrowa technologia, pozwalająca płynnie ściemniać świetlówki w bardzo szerokim zakresie jasności – od 100 do 2%. Jednocześnie eliminuje ona wszystkie wady nielicznych, istniejących dotychczas rozwiązań.

Świetlówki dostępne są w dwóch wersjach: ściemnialnej dowolnym ściemniaczem oświetlenia oraz dowolnym wyłącznikiem światła, za pomocą prostej metody programowania. Kapituła konkursu doceniła wagę tego rozwiązania i nagrodziła produkt marki Govena tytułem EUROPRODUKT.

Program Promocyjno-Gospodarczy EUROPRODUKT, realizowany już od 11 lat, ma formę konkursu, a jego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Handlowe Sp. z o.o. Program ma na celu promowanie firm, produktów i usług spełniających oczekiwaniEuroprodukta rynku europejskiego i światowego, zasługujących na miano najlepszych. Wyróżnia też najciekawsze projekty i działania realizowane przez: organizacje i samorządy tworzące sprzyjające warunki dla rozwoju gospodarczego i społecznego.

Organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Gos-podarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwa Edukacji, a także mediów. Tytułem tym nagrodzono już ponad 180 firm.

Tytuł EUROPRODUKT, to prestiżowe wyróżnienie stanowiące nie tylko doskonałą promocję marki, towarów oraz usług, obecnych na rynkach unijnych, ale również wyzwanie i szansa dla tych, którzy wkrótce zmierzą się z oczekiwaniami rynku światowego.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: EMC

Polecamy Ci również

Zobacz także