Suszarka do ręczników

suszarka do ręcznikówBez względu na to, czy bierzesz prysznic, czy kąpiel, ćwiczysz, a może po prostu chcesz się odświeżyć - ciepłe i suche ręczniki są w łazience obowiązkowe.

Planus to innowacyjna suszarka do ręczników stworzona przez firmę Villeroy & Boch, znaną m.in. z wysokiej jakości wyposażenia łazienek, we współpracy z firmą Zehnder, renomowanym producentem grzejników. Produkt zaprojektowany został jako płaska, elegancka powierzchnia - można go umieścić przy umywalce, gdzie zastąpi tradycyjny wieszak na ręczniki, gotowy do ich wysuszenia przez cały rok.

A to wszystko przy zaskakująco niskich kosztach eksploatacji i krótkim czasie nagrzewania - mniej niż 5 minut bez ręcznika i maksymalnie 15 minut z ręcznikiem. Jest to możliwe dzięki zintegrowanej z aluminiowymi profilami specjalnej folii grzewczej, która skraca czas reakcji urządzenia. Moc grzewcza Planusa wynosi 250 W, co umożliwia ogrzanie ręczników do komfortowej temperatury 30°C.

grzejnik do łazienkiRozmiary grzejnika - 727 x 414 mm - sugerują, że został on stworzony specjalnie z myślą o ręcznikach kąpielowych, ale oczywiście i mniejsze zostaną dobrze ogrzane i wysuszone. Zintegrowane zawiasy ścienne pozwalają odchylić ją do ściany, gdy nie jest używana. Suszarka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i dostępna w czterech rodzajach wykończenia: biały matowy, czarny (volcanic) oraz aluminium - gładki lub z nakładką profilowaną.

Planus jest bardzo łatwy w czyszczeniu i instalacji. Jest dostarczany w formie gotowej do montażu,
z ruchomą listwą, więc można go bez trudu zainstalować w łazience prywatnej lub hotelowej. Specjalny system zapobiegający przegrzaniu zapewnia bezpieczeństwo, a ponieważ suszarka wyposażona jest w praktyczny programator czasowy, wyłączy się ona automatycznie po 1,5 godziny. Obsługuje się ją bardzo prosto - za pomocą pojedynczego włącznika/wyłącznika.

Produkt Villeroy & Boch by Zehnder stanowi uzupełnienie ogrzewania podłogowego i pasuje do wszystkich aranżacji łazienkowych. Suszarka do ręczników Planus jest adresowana do osób, które przywiązują wagę do nowoczesnego wzornictwa i cenią prawdziwy komfort w łazience.

Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także