Stylowe kominki

Kominek w domu to jeden z tych elementów, który wnosi do pomieszczeń ciepło i dobry nastrój. Pomaga zrelaksować się i uciec od problemów dnia codziennego.

 

Flying Cavalries jest firmą, która produkuje kominki jedyne w swoim rodzaju. Ostatnio pokazała najnowszą kolekcję, składającą się z trzech niezwykłych kominków. Wszystkie są eleganckie
i uniwersalne i inspirowane siłami natury. Wszystkie również mogą posłużyć za stolik. Kominek Aurora przypomina zorzę polarną. Opiera się na pięciu nogach symbolizujących taniec świateł na niebie.Kominek Magma inspirowany jest wulkanem i gorącą lawą, a jego środek pokazuje przekrój przez poszczególne warstwy ziemi. Projektanci wykorzystali śmiałe połączenie kolorowych warstw wyrytych na drewnianym bloku.

 

Kominek Hillside wykonany jest z drewna dębowego, szkła i kamienia naturalnego i wywołuje efekt przebywania na szczycie skały. Ten nowatorski projekt składa się z ergonomicznej sofy
i minimalistycznego stolika, które można postawić osobno. Kominki rozpalane są ciekłym paliwem bioetanolem, dzięki temu są łatwe w obsłudze i bezpieczne.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: home-reviews.com

Polecamy Ci również

Zobacz także