Stylowe kominki

Stylowe kominki

Kominek w domu to jeden z tych elementów, który wnosi do pomieszczeń ciepło i dobry nastrój. Pomaga zrelaksować się i uciec od problemów dnia codziennego.

 kominek stołowy

Flying Cavalries jest firmą, która produkuje kominki jedyne w swoim rodzaju. Ostatnio pokazała najnowszą kolekcję, składającą się z trzech niezwykłych kominków. Wszystkie są eleganckie
i uniwersalne i inspirowane siłami natury. Wszystkie również mogą posłużyć za stolik. Kominek Aurora przypomina zorzę polarną. Opiera się na pięciu nogach symbolizujących taniec świateł na niebie.

kominek na nogach

kominek

Kominek Magma inspirowany jest wulkanem i gorącą lawą, a jego środek pokazuje przekrój przez poszczególne warstwy ziemi. Projektanci wykorzystali śmiałe połączenie kolorowych warstw wyrytych na drewnianym bloku.

 nowoczesny kominek

kominek stojący

Kominek Hillside wykonany jest z drewna dębowego, szkła i kamienia naturalnego i wywołuje efekt przebywania na szczycie skały. Ten nowatorski projekt składa się z ergonomicznej sofy
i minimalistycznego stolika, które można postawić osobno. Kominki rozpalane są ciekłym paliwem bioetanolem, dzięki temu są łatwe w obsłudze i bezpieczne.

kominek na biopaliwo

kominek nowoczesny obudowa

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: home-reviews.com

Polecamy Ci również

Zobacz także