Serwis na telefon

Firma Viessmann uruchomiła bezpłatną infolinię, przeznaczoną nie tylko dla instalatorów i monterów, ale przede wszystkim dla zwykłych użytkowników. Pod bezpłatnym numerem telefonu, przez 24 godziny na dobę, czeka specjalistyczna pomoc. Klienci otrzymują fachowe porady, mogą też zamówić potrzebne części, a nawet umówić wizytę serwisanta.

Infolinia czynna jest przez całą dobę, każdego dnia roku, niezależnie od dni wolnych od pracy czy świąt. Do dyspozycji  są dwa numery: ogólnopolski numer 0 801 081 999 (dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych) i 032 222 0 370 (dla tych, którzy korzystają z telefonów komórkowych).

serwis instalacyjnyinfolinia

Pod numerem infolinii klienci mogą:

  • otrzymać wyczerpujące porady dotyczące produktów i ich obsługi,
  • zamówić części zamienne wraz z dostawą pod wskazany adres,
  • umówić wizytę serwisanta w miejscu montażu urządzenia,
  • otrzymać bezpłatną pomoc w ciągu 24 godzin od zgłoszenia naprawy - dla osób, które korzystają z programu Assistance.

Fachowość obsługi infolinii oraz skuteczność jej działania gwarantują wyszkoleni konsultanci oraz pozostający do ich dyspozycji serwisanci, gotowi udzielić pomocy technicznej na miejscu, kiedy porada telefoniczna okaże się niewystarczająca.

Klienci firmy Viessmann mogą teraz spać spokojnie, bo każdego dnia roku, o każdej porze dnia lub nocy pozostają pod opieką serwisu, który czeka na ich zgłoszenia i jest gotowy do pomocy.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: ART-X

Polecamy Ci również

Zobacz także