Roto na targach Intersolar

Roto na targach Intersolar

Ponad 70 tysięcy osób z całego świata odwiedziło w dniach 9-11.06.2010 stoiska wystawców, którzy zjechali do Monachium na targi związane z tematyką solarną.


Ponad 1880 firm zaprezentowało swoje produkty i usługi w 12 halach o łącznej powierzchni wystawowej 134 000 m² , która była o 30% większa w porównaniu z ubiegłym rokiem.
Słońce jako temat przewodni dopisywało nie tylko w halach wystawowych, lecz świeciło także na zewnątrz i zapewniło piękną pogodę z temperaturą 30°C. Także atmosfera na stoisku Roto Sunroof była gorąca, nasze stanowisko stało się punktem spotkań wielu instalatorów oraz dekarzy, którzy zbierali informacje na temat najnowszych rozwiązań solarnych prezentowanych przez firmę Roto.

Roto Roto

Premiera sytemu fotowoltaicznego Roto Sunroof Traverso
Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nowy system fotowoltaiczny Traverso, który został tak opracowany, że można go montować w pozycji poziomej. „Traverso okazało się prawdziwym magnesem dla zwiedzających” zdradza Product manager ds. systemów solarnych Daniel Erbert. Ważnym dla nas faktem są bardzo pozytywne opinie podwykonawców o produktach i współpracy z Roto, wśród nich znajduje się wielu Profesjonalnych Partnerów Roto. Roto

Na targach prowadzono wiele rozmów międzynarodowych, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i cennych wskazówek z różnych miejsc świata. Instalatorzy z Francji, Hiszpanii, Włoch i krajów Benelux byli szczególnie zainteresowani ofertą Roto, a także odwiedzający z Wielkiej Brytanii chcieli nawiązać kontakt z naszą firmą.
Analizując opinie klientów możemy z całą pewnością stwierdzić, że estetyka, pełna integracja z dachem oraz jakość stają się najważniejszymi cechami wyróżniającymi produkty Roto.

opracowanie: Redakcja
źródło: Roto
data publikacji: 25.08.2010
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także