Puszki podłogowe w biurze

Puszki podłogowe w biurze

Puszki podłogowe Legrand pozwalają na nowoczesną aranżację biura, wyróżniają się ergonomia i komfortem.

Wysoką funkcjonalność, szybką instalację i wygodę pracy zapewniają minipuszki POP-UP, przepusty biurkowe oraz pokrywy gniazd, przeznaczone do instalacji biurowych. Elementy te bardzo dobrze pasują do każdego typu mebli, a zastosowane w nich rozwiązania zapewniają użytkownikom wygodny dostęp do gniazd zasilających oraz multimedialnych. Duży wybór rodzajów wykończenia pozwala na swobodę aranżacyjną i gustowne urządzenie przestrzeni biurowej.

Minipuszki POP-UP

Minipuszki POP-UP zapewniają doprowadzenie zasilania i multimediów do stanowisk pracy. Oferowane są w pięciu rodzajach wykończenia (aluminium, brąz, stal nierdzewna, biel, czerń), dzięki harmonijnie dopełniają wystrój wnętrza. Aranżację ułatwia też płaska pokrywa minipuszek, która dyskretnie komponuje się z meblami i podłogą. Minipuszki można wyposażyć w osprzęt Mosaic, co daje możliwość realizacji ponad dwustu pięćdziesięciu funkcji - od gniazd zasilających po gniazda HDMI. Mini puszki Pop up oferowane są w rozmiarach od 3 do 8 modułów Mosaic.

minipuszki POP-UPbezpieczeństwo i wygoda użytkowania

funkcjonalność i elastyczność

Przepusty biurkowe i pokrywy gniazd

Przepusty biurkowe Legrand łączą ergonomię z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Są przeznaczone do montażu w oryginalnych przepustach biurkowych o średnicy od 60 do 80 mm.

przepust biurkowyorganizacja kabliestetyczne wykończenie

Pokrywy gniazd to kolejny element w ofercie Legrand, ułatwiający funkcjonalne i estetyczne wyposażenie biura. Ponieważ pokrywy gniazd wyróżniają się solidnością wykonania, możliwy jest ich montaż w podłogach, panelach podłogowych oraz meblach. Cienka pokrywa o grubości zaledwie dwóch milimetrów idealnie przylega do powierzchni, w której została zainstalowana, jednocześnie zapewniając wytrzymałość na uderzenia (IK08) oraz odporność na wilgoć (IP44). Pokrywy są przeznaczone do stosowania z osprzętem Mosaic. To rozwiązanie umożliwia montaż nie tylko standardowych gniazd zasilających, ale także gniazd RCA, RTV-SAT, USB, HDMI i innych dostępnych w ofercie Mosaic. Pokrywy gniazd są oferowane w dwóch kolorach (inox, brąz) oraz o trzech kształtach: okrągłe, kwadratowe i prostokątne.

solidne i eleganckie pokrywy gniazdpokrywa gniazda okrągła

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Legrand, ISAB

Polecamy Ci również

Zobacz także