Purmo projektuje serwisy dla instalatorów

Purmo projektuje serwisy dla instalatorów

Własna strona internetowa to dziś konieczność w każdej szanującej się firmie usługowej. Jednak zaprojektowanie dobrego serwisu wymaga nie tylko wiedzy, ale jest także kosztowne. Firma Rettig Heating, producent grzejników i ogrzewania podłogowego marki Purmo, postanowiła ułatwić zadanie współpracującym z nią instalatorom i będzie dla nich projektować profesjonalne witryny.

Witryny z ofertą firm wykonawczych są częścią serwisu marki Purmo i można je znaleźć pod adresem www.purmo.com. Po kliknięciu zakładki "Jak kupić” na stronie głównej przechodzimy do witryn instalatorów. Własne strony www mogą od firmy Rettig Heating otrzymać wykonawcy będący członkami klubu Polecanego Instalatora Purmo - czyli najlepsi fachowcy w branży.

"Instalatorzy często nie mają czasu, aby opracować własny serwis internetowy. Ponadto stworzenie takiej strony trzeba powierzyć wykwalifikowanej firmie – a to kosztuje. Serwisy www opracowywane przez firmę Rettig Heating mają umożliwić współpracującym z nami fachowcom zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym inwestorom" - mówi Emilia Dudek, kierownik marketingu w firmie Rettig Heating - „Nowy pomysł ma służyć także klientom indywidualnym. Jako producent często jesteśmy proszeni o polecenie dobrego wykonawcy. Teraz klienci wchodząc na stronę naszej firmy będą mogli zapoznać się z pełną ofertą najlepszych instalatorów.”

Do tej pory firma uruchomiła 9 witryn dla najbardziej aktywnych wykonawców, w planach ma uruchomienie kolejnych 10. Każda interaktywna wizytówka instalatora posiada podobny, bardzo przejrzysty i prosty w nawigacji układ graficzny. Zawiera dane teleadresowe i zakres proponowanych usług. Dodatkowo na stronach zamieszczane są zdjęcia obiektów referencyjnych, w których dane przedsiębiorstwo wykonywało instalacje.
W chwili obecnej internet pełni coraz ważniejszą rolę w funkcjonowaniu rynku. Strony dla Polecanych Instalatorów są obszerną bazą informacji o produktach Purmo oraz umożliwiają bezpośredni kontakt między klientem a instaltorem.  „Mamy nadzieję, że z usług Polecanych Instalatorów posiadających certyfikat Purmo będzie dzięki temu korzystać coraz więcej inwestorów”, mówi Emilia Dudek.

Klub Polecanych Instalatorów Purmo liczy obecnie około 100 członków. Każdy z nich otrzymuje certyfikat potwierdzający umiejętności w zakresie układania ogrzewania podłogowego Purmo oraz instalacji grzejników. Członkowie klubu mogą stale rozwijać swoje umiejętności dzięki szkoleniom i kursom organizowanym przez Rettig Heating, otrzymują ponadto wsparcie marketingowe. Z kolei dla klientów certyfikat Purmo jest gwarancją jakości i profesjonalizmu instalatora. Z badań GfK Polonia wynika, że Purmo jest marką najczęściej wybieraną przez fachowców. Aż 88% ankietowanych projektantów i 76% instalatorów zadeklarowało współpracę z firmą Rettig Heating, zaś 56% projektantów i 35% instalatorów w pracy najczęściej korzysta z grzejników Purmo. Z badań wynika, że fachowcy wybierają te grzejniki przede wszystkim ze względu na znaną markę, szeroki asortyment produktów i wysoką jakość.

Purmo projektuje serwisy dla instalatorów - zdjęcie 1

autor: Redakcja
źródło: Purmo
data publikacji: 03.08.2005
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także