Przegląd dachowy

W najlepszych składach dachowych na terenie całego kraju dla inwestorów i wykonawców dostępny jest kwartalnik budowlany "Przegląd Dachowy". Jest to bezpłatny magazyn poświęcony tematyce budowy i remontu dachu. Nakład kontrolowany - 10 000 egzemplarzy.

Kwartalnik ma pomóc inwestorowi w wyborze materiałów na dach, ze szczególnym naciskiem na jego prawidłowe wykonanie i długotrwałe funkcjonowanie.

W każdym wydaniu można znaleźć obiektywne artykuły redakcyjne o wysokim poziomie merytorycznym, informacje o bieżących wydarzeniach, nowościach rynkowych oraz o kierunkach rozwoju branży dachowej. Czytelnicy odnajdą tu szczegółowe i rzetelne wyjaśnienie konkretnych zagadnień. Prezentowane są produkty i technologie - zarówno te najczęściej stosowane, jak i nowatorskie. Oddzielny dział poświęcony jest poradom i przestrogom, które pomogą ustrzec przed błędami wykonawczymi.

Przegląd dachowy - zdjęcie 1Przegląd dachowy - zdjęcie 2

Stałym elementem kwartalnika jest konfrontacja materiałów na dach. Porównujemy pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okna połaciowe, folie dachowe i wiele innych. W każdym numerze ekspert radzi jak prawidłowo wybierać, montować, remontować itd. Uczymy jak dobrze budować. Serdecznie zapraszamy!

W styczniowym numerze m.in.:

  • Porównanie okien dachowych
  • Dachy ze stali
  • Izolacja w strzępkach i granulkach
  • Komin na miarę domu
  • Instalacje antyoblodzeniowe.
autor: Redakcja
data publikacji: 20.12.2006
Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także