Promocja oprogramowania Bricsys

Bricsys Polska, dystrybutor oprogramowania Bricscad V9, alternatywy AutoCAD’a,  przygotował kolejną promocję cenową. Dzięki niej, w zależności od wybranej wersji i ilości licencji można zaoszczędzić od 7-10% ceny.

Promocja oprogramowania Bricsys - zdjęcie 1

Bricscad V9 to najnowsza wersja programu CAD umożliwiającego odczyt i zapis do formatu AutoCAD® 2009. Bricscad V9 zawiera wiele udogodnień i nowych cech wpływających na podniesienie szybkości i komfortu pracy użytkownika. Cechy charakterystyczne wersji V9 to także powiązanie wymiarów z obiektami, edycja tekstu wielowierszowego bezpośrednio na rzutni, funkcja ukrywania obiektów (Wipeout) i wiele innych.

Da użytkowników ELsoftCAD’a pracujących w starszych wersjach środowiska Bricscad Bricsys Polska przygotowała również promocję. Dzięki niej użytkownicy ELsoftCAD’a  używający starszych wersji środowiska Bricscad mogą się aktualizować do Bricscad V9 z 15% upustem.

ELsoftCAD to działający w środowisku Bricscad V9 program, przeznaczony dla projektantów instalacji elektrycznych. Główną zaletą programu jest możliwość wstawiania i przypisywania do odpowiednich obwodów elementów z biblioteki symboli. ELsoftCAD umożliwia obliczanie natężenia oświetlenia oraz generowanie zestawień elementów użytych w projekcie. ELsoftCAD przy aktualizacjach jest wzbogacany o kolejne moduły.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Bricsys Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także