Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi przez Internet

Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi przez Internet

Na początku 2013 roku firma BKK - specjalista w projektowaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych - wprowadziła na rynek nowy program mBudowy, dedykowany branży budowlanej. Pozwala on na internetowe zarządzanie inwestycjami budowlanymi
od etapu negocjacji, przez realizację kontraktu, po obsługę gwarancyjną. Dzięki dostarczeniu aktualnych informacji i danych finansowych, optymalizacji zaopatrzenia oraz wykorzystania zasobów, zastosowanie programu może obniżyć koszty inwestycji nawet o 25%.

zarządzanie firmą budowlanąProgram mBudowy to profesjonalne, a zarazem proste w obsłudze narzędzie do planowania i efektywnego zarządzania inwestycjami budowlanymi. Dzięki czterem funkcjonalnym modułom  do zarządzania inwestycjami, zasobami, zaopatrzeniem i kontaktami, wspiera on pełny proces biznesowy. System umożliwia skuteczne zarządzanie relacjami z klientami i kontrahentami, obsługę harmonogramów (z wizualizacją w postaci dynamicznego wykresu Gantta) i budżetów, kontrolę realizacji inwestycji oraz przechowywania dokumentacji. mBudowy pozwala również na dysponowanie, rezerwację i rozliczanie czasu pracy zasobów własnych oraz podwykonawców, realizację procesu zaopatrzenia, czy obsługę gwarancji.

– mBudowy stanowi odpowiedź na problemy, wynikające z obsługi skomplikowanego procesu biznesowego, jakim jest inwestycja budowlana. Udostępnienie programu w chmurze oraz zastosowanie w nim najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, pozwalają kierownikowi budowy sprawniej koordynować wiele bieżących zadań, a także dotrzymywać budżetów oraz harmonogramów  mówi Krzysztof Wołowski, ekspert z firmy BKK.

zarządzanie firmą przez InternetmBudowy nie wymaga żadnych instalacji, ponieważ jest udostępniany przez Internet, na serwerze dostawcy w modelu SaaS. Jest zatem gotowy do użycia natychmiast po uruchomieniu, z dowolnego miejsca, przez 24 godziny na dobę. Interfejs systemu został stworzony na wzór aplikacji desktopowych, dzięki czemu praca z nim jest prosta i intuicyjna. Bezpieczeństwo przechowywanych danych gwarantuje szereg zaawansowanych rozwiązań, m.in. szyfrowane połączenie SSL, używane również przez systemy bankowe.

Więcej informacji: mojebudowy.pl

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: BKK

Polecamy Ci również

Zobacz także