Praktyczna bateria do kuchni

Mowa o nowej wersji baterii kuchennej Bingo Star wprowadzonej przez firmę Kludi. Tym, co ją wyróżnia, jest wysoka, smukła wylewka obrotowa, niezwykle przydatna w pracach kuchennych.

bateria kuchennapraktyczna bateria do kuchni

Dzięki długiej (23 cm) wylewce prace kuchenne wykonuje się znacznie prościej. Pod tak zaprojektowaną wylewką z łatwością mieszczą się duże garnki i naczynia. Mycie czy napełnianie sprzętów kuchennych dużych rozmiarów nie sprawia już żadnych trudności. Bateria ta jest wygodna w użyciu jeszcze z innego powodu – jej wylewka jest również obrotowa, o wysięgu 21,5 cm.
W nowej odsłonie ta praktyczna bateria występuje w wersji dwuuchwytowej. Wyposażona jest w ekonomiczny perlator, a jej głowica ceramiczna jest wyjątkowo odporna na zużycie i upływ czasu. Na uwagę zasługuje też wzornictwo baterii – prosta, ponadczasowa forma pasuje do kuchni urządzonej niemal w dowolnym stylu.
Bateria występuje w dziesięciu różnych modelach: tradycyjnym, z wyciąganą wylewką, ze złączem Bajonett, przyłączem Multi lub w wariancie przystosowanym do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych. Każdy z modeli jest dostępny w wersji z powłoką chromowaną lub ze stali szlachetnej.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także