Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ!

0
Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ!

Na trwałość i poprawne działanie instalacji wpływa każdy z jej elementów, dlatego ważne jest, żeby wybierać produkty jakościowe. Jeszcze lepiej, jeśli ich cena nie jest zawyżona. Tak jest z pompami obiegowymi oferowanymi przez firmę Dambat.

W branży instalacyjnej w ciągu ostatnich kilkunastu lat nastąpił znaczny rozwój. Ten czas dobrze wykorzystała polska firma Dambat, opracowując i wprowadzając do sprzedaży ulepszone produkty z serii IBO PROFESSIONAL. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju pomp oraz hydroforów. W jej ofercie znajdują się m.in. pompy głębinowe, powierzchniowe i zatapialne, drenażowe, pompy WC, a także osprzęt i silniki głębinowe.

Specjalizacja w tej dziedzinie i ciągły rozwój, poparty też międzynarodową współpracą (z włoskimi fabrykami np. EXA PUMPS), sprawia, że pompy oferowane przez Dambat spełniają wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym urządzeniom. Inwestowanie w rozwój, przy znacznie niższych nakładach na marketing sprawia też, że ceny urządzeń nie są zawyżone.

 Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 1

Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 2

Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 3

Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 4

Pompy obiegowe – do wyboru, do koloru

Warto zwrócić uwagę m.in. na pompy obiegowe, oferowane przez Dambat. Instalatorzy znajdą wśród nich urządzenia dostosowane do potrzeb bardzo zróżnicowanych inwestycji. Pompy obiegowe podzielono na dwie serie, które łatwo można odróżnić po kolorze korpusu. Są to:

  • seria pomp BLACK - jakościowe produkty,
  • seria ORANGE - produkty ekonomiczne.

W każdej z nich znajduje się kilka produktów, o różnych parametrach i charakterystyce pracy.

 Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 5

Seria pomp BLACK – IBO PROFESSIONAL

W tej grupie znajduje się kilka serii pomp każda wyposażona w 3 letnią gwarancję.

Seria MAGI to obiegowe pompy sterowane elektronicznie, które spełniają wymogi klasy energetycznej A. Współczynnik efektywności energetycznej pomp z tej serii wynosi: EEI <= 0,20, co włącza je do grona jednych z najbardziej energooszczędnych urządzeń.

Zostały wyposażone w silnik z magnesami trwałymi. Regulator różnicy ciśnień automatycznie dostosowuje wydajność pompy do bieżących potrzeb. Pompa może pracować w jednym z ośmiu trybów pracy. Jest wygodna zarówno dla użytkownika, jak i instalatora.

W ramach tej serii oferowana jest także pompa MAGI MAX, o współczynniku efektywności energetycznej wynoszącym EEI <= 0,23, dziewięciu trybach pracy i podnoszeniu do 10 m i do 11m3/h, a także MAGI-H – o 8 trybach pracy, podnoszeniu do 12 m.

Pompy z tej serii są przeznaczone zarówno dla systemów domowych, jak i przemysłowych.

Seria NOVA to również elektroniczne pompy obiegowe, o współczynniku EEI <= 0,23, ośmiu trybach pracy oraz podnoszeniu do 6 m. Ponadto wyróżniają się klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IP 44.

Do tej samej grupy pomp obiegowych należy też seria BETA 2. Są to pompy przeznaczone do wymuszania obiegu zarówno w instalacjach c.o., jak również solarnych. Urządzenia mogą pracować w 11 trybach pracy, a ich działaniem steruje elektroniczny procesor wraz z przemiennikiem częstotliwości, co pozwala na optymalizację zużycia energii.

Pompy z kolejnej serii: OHI PRO i OHI PRO MAX to bezdławnicowe pompy cyrkulacyjne, wyróżniające się nowoczesnymi rozwiązaniami. Zapewniają one wysoką wydajność oraz cichą pracę. Pompy OHI PRO i OHI PRO MAX są wyposażone we wzmocniony wałek ceramiczny oraz łożyska ślizgowe. Cały proces ich produkcji jest w pełni zautomatyzowany. Trwałość i jakość tych pomp potwierdza 3-letnia gwarancja udzielana przez producenta.

 Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 6

Seria pomp ORANGE

Bardzo popularne pompy jednak przeznaczone dla klientów gdzie najważniejszym wyznacznikiem jest stosunek Jakość/cena a nie sama jakość.

Swoją „ekonomiczną” wersję ma także seria OHI. Są to pompy bezdławicowe, wyposażone w trzybiegowy silnik. Wśród nich są modele do zastosowań w instalacjach domowych, a także – przemysłowych.

 Pompy obiegowe Dambat – IBO PROFESSIONAL JAKOŚĆ ZA WSZELKĄ CENĘ! - zdjęcie 7

Dlaczego warto wybrać pompy Dambat?

Podsumowując, pompy oferowane przez Dambat charakteryzują się:

  • wysoką sprawnością i efektywnością energetyczną – współczynnik EEI <= 0,20 do EEI <= 0,23,
  • szerokim wyborem modeli (np. pompy  elektroniczne o podnoszeniu od 4m do 12 m),
  • wysoką trwałością (3 lata gwarancji na pompy z serii BLAC, wzmocniony wał pompy ceramika "CERAMIC PRO PLUS"),
  • prostotą obsługi i wygodą instalacji,
  • bezproblemową procedurą reklamacyjną (produkty są na tyle bezawaryjne, że w przypadku reklamacji, pompa jest wymieniana instalatorowi na nowy egzemplarz),
  • uczciwą, niezawyżoną ceną produktu.

Dambat to firma ze 100% polskim kapitałem, która stara się wspierać instalatorów przez wspomaganie działalności stowarzyszenia OSFIS.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także