Podwójna radość! Odkurzacze centralne z podwójną filtracją

0
Odkurzacz centralny
Odkurzacz centralny DUOVac z podwójnym system filtracji gwarantuje skuteczność i wygodę odkurzania.

Zdrowie i czas to jedne z najważniejszych życiowych aspektów, bez których nie można prawidłowo funkcjonować. Coraz większe znaczenie ma jakość sprzątania miejsc, w których codziennie przebywamy oraz sposób w jaki pozbywamy się nagromadzonych nieczystości.

Udowodnione jest, że dokładnie posprzątane i czyste pomieszczenie, które wypełnia świeże powietrze ma ogromny wpływ na dostarczanie pozytywnej energii oraz lepszego samopoczucia, a co ważniejsze w dużym stopniu przekłada się na nasze walory zdrowotne, gdyż zapobiega rozmnażaniu się bakterii i roztoczy w środowisku, w którym żyjemy. Dlatego dziedzina odkurzania do której zalicza się odkurzacze centralne pełni w obecnych czasach tak ważną rolę. Zależy nam na coraz dokładniejszym posprzątaniu coraz to większych i bardziej wymagających powierzchni przy jak największej oszczędności naszego wolnego czasu i sił.
Pochodzący z Kanady producent NUERA chcąc sprostać tym oczekiwaniom stworzył markę odkurzaczy centralnych DUOVac, charakteryzującą się  ponadczasową technologią oraz wysoką jakością swoich urządzeń. Wszystkie te jednostki są bardzo wydajne i oferują dużą moc, która spoczywając w rękach użytkownika daje mu ogromną satysfakcję w walce z nawet najtrudniejszym do usunięcia brudem. Rezultat jest zaskakujący, a zaoszczędzony na uporczywym czyszczeniu czas nieoceniony.

Seria modeli DOUVac

Klikając w link dowiedzą się państwo o szczegółowych specyfikacjach jednostek DUOVac  dowiedz się więcej


Pomysłowość nie zna granic

Podwójna radość! Odkurzacze centralne z podwójną filtracją - zdjęcie 2Kilka dekad doświadczenia z odkurzaczami znalazło odzwierciedlenie w inteligentnie opracowanym przez producenta systemie centralnego odkurzania, w którym zasysane przez jednostkę nieczystości wpadają do zbiornika, gdzie zostają poddane skrupulatnie podwójnej filtracji. Najpierw dzięki filtracji Cyklonicznej, wirujący dookoła zbiornika brud pozostawia na jego dnie ciężkie cząsteczki, podczas gdy w tym samym czasie reszta lekkich cząsteczek unosząca się do góry zostaje wyłapana przez unikalny filtr DuoFib Velcro. Posiada on nowoczesną generację antybakteryjną SILPURE, z jonami srebra hamującymi rozwój bakterii w tkaninie filtra i zapobiegającą nieprzyjemnym zapachom. Dla jeszcze większej wygody korzystania z jednostki centralnej istnieje możliwość założenia wielowarstwowego antyalergicznego worka, upraszczając w ten sposób jej obsługę do wyrzucenia wypełnionego śmieciami worka i założeniem nowego. O konieczność opróżnienia zbiornika lub wymiany worka użytkownik nie musi się obawiać dzięki niezawodnemu wskaźnikowi LED, który w odpowiednim czasie go o tym powiadomi.

Schemat filtracji jednostki centralnej

Każdy może sprzątać

Szeroki wybór oryginalnych kanadyjskich akcesoriów dostępnych na naszej stronie internetowej (sprawdź) jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego nabywcę. Daje niemal nieograniczone możliwości czyszczenia podłóg twardych, dywanów, kafelków, tapicerek zarówno w budynkach mieszkalnych jak również w zakładach przemysłowych, hotelach czy powierzchniach biurowych.
Pełni szczęścia dopełnia wprowadzony do systemu centralnego odkurzania udoskonalony system Hide a Hose, czyli węża chowanego w ścianę - dowiedz się więcej. Do dyspozycji mamy także szeroką gamę specjalistycznych końcówek przeznaczonych do sprzątania brudu pod meblami, w wąskich szczelinach czy trudno dostępnych zakamarkach, która pozwoli użytkownikowi być doskonale przygotowanym na wszelkie niedogodności związane ze sprzątaniem, a po brudzie pozostawi tylko wspomnienie.

Liczy się całokształt

Podwójna radość! Odkurzacze centralne z podwójną filtracją - zdjęcie 4Luksusowy design, uzyskany dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i metali szlachetnych już na pierwszy rzut oka podkreśla, że mamy do czynienia z wykonanym niezwykle precyzyjnie sprzętem. Niezawodność marki DUOVac jest poświadczona 25-cio letnią gwarancją. W połączeniu z wydajnością jest, obok wygody i bezpieczeństwa użytkowania, celem jaki producent postawił sobie na pierwszym miejscu. Osiągnięcie go było możliwe dzięki specjalnej konstrukcji produktów, nowatorskich rozwiązań oraz zabezpieczeń, do których zaliczyć można między innymi:

  • system łagodnego uruchamiania SOFT-START z opóźnionym wyłączaniem, który znacząco zwiększa żywotność silnika;
  • system opóźnionego wyłączania jednostki, zabezpieczający przed gromadzeniem się zanieczyszczeń w układzie instalacyjnym (brud jest dossany i nie zalega w połowie drogi do zbiornika);
  • doskonałe chłodzenie jednostki dzięki wykonaniu z wysokiej jakości antystatycznych materiałów, również wpływa na zapewnienie długiej żywotności;
  • wbudowany system kanałów wyciszających oraz zintegrowany tłumik, dzięki czemu jednostki DUOVac zyskały miano najcichszych na rynku;
  • sterowanie odkurzaczem odbywa się poprzez prosty i niezawodny układ elektroniczny, dzięki czemu jest niemal bezawaryjne;
  • system podwójnej filtracji, który nie przepuszczając do silnika żadnych pyłów, skutecznie chroni i wydłuża jego żywotność, jednocześnie znacznie poprawia jakość powietrza w domu

Spokój, świeżość, wygoda, lśniąco czyste podłogi… wynikających z posiadania systemu centralnego odkurzania zalet jest dużo więcej, ale tylko te wymienione w tym artykule dowodzą, że raz zainstalowany będzie dostarczał wiele korzyści swoim użytkownikom przez długie lata.

Życie może być lepsze już dziś!

 Podwójna radość! Odkurzacze centralne z podwójną filtracją - zdjęcie 5

Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
tel. 61 817 70 43 / 61 415 74 71
www.topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl
e-mail: sekretariat@topvac.pl


Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Top Vac

Polecamy Ci również

Zobacz także