Płaskie spłuczki podtynkowe

Spłuczki podtynkowe o głębokości zabudowy jedynie 8 cm, to nowość na rynku. Mimo tak małych wymiarów mają wszystkie zalety spłuczek tradycyjnych.

Spłuczka Mono Slim z zaizolowaną rurą spłuczkową i materiałem do zamocowania do ściany, oraz element do WC Mono Tec z ramą ze stali ocynkowanej, łukiem przyłączeniowym i materiałem do zamocowania ramy, to nowe produkty firmy Viega. Ofertę uzupełnia element do wiszących bidetów, coraz popularniejszych w łazienkach.
Co ważne, nowe modele spłuczek zachowują maksymalną objętość 9 litrów. Duże spłukiwanie można płynnie regulować w zakresie od 6 do 9 litrów, a małe w zakresie od 3 do 4 litrów. Fabrycznie spłuczka ustawiona jest na 3 i 6 litrów.

spłuczka podtynkowa spłuczka podtynkowa spłuczka podtynkowa spłuczka podtynkowa

Wstępnie zamontowane przyłącze wody
Uchwyty mocujące na spłuczce i na ramie pozwalają na łatwą instalację modeli Mono. Dodatkowo spłuczki sprzedawane są z fabrycznie zamontowanym przyłączem wody. Dzięki temu podłączenie rury zasilającej jest możliwe od zewnątrz, bez konieczności otwierania spłuczki. Jednoczęściowa rama mocowana do otworu rewizyjnego zapobiega przedostaniu się do spłuczki fragmentów tynku, zaprawy lub innych zanieczyszczeń.
Spłuczki wyposażone są w jednoczęściowy zawór odpływowy. Kiedy zachodzi potrzeba konserwacji lub naprawy, można odłączyć go w całości, dzięki czemu nie ma ryzyka, że jakiekolwiek jego elementy wpadną do środka spłuczki.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Viega

Polecamy Ci również

Zobacz także