Piec wolnostojący - koza AB

Piec wolnostojący - koza AB

Piec wolnostojący - koza AB, to jedna z nowości, która wzbogaciła ofertę produktów firmy Kratki.pl. Koza o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska, ale nie dysponują dużą przestrzenią. 

koza AB w pokoju

Koza AB to kompaktowe rozwiązanie, łączące ze sobą walory grzewcze z estetykę, które nie wymaga pracochłonnej i kosztownej obudowy.
Zakres pracy tego urządzenia to 4-10 kW, co oznacza, ze może ona ogrzać powierzchnię od 40 do 100 metrów kwadratowych.
Nowoczesny kształt kryje w sobie także innowacyjne rozwiązania, takie jak: podwójny system deflektorów, który wydłużą drogę spalin oraz króciec dolotu powietrza o średnicy fi 100 mm. Dodatkowo powietrze do komory spalania doprowadzane jest trzema drogami: pod ruszt znajdujący się w podłodze komory spalania, specjalnym kanałem (znajdującym się na tylnej ścianie pieca) oraz poprzez system kurtyny powietrznej, która "omiata" szybę.
Koza AB dzięki prostej i eleganckiej formie pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale jednocześnie odnajdzie się w tych bardziej stylizowanych, a sam jej kształt sprawia, że nie da się jej nie zauważyć.

piec wolnostojący - koza ABkoza AB

Cena: 2500 zł brutto

Oceń artykuł
3,03 / 30 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: kratki.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także