Panel prysznicowy z hydromasażem

Hydromasaż staje się coraz popularniejszy nie tylko w gabinetach odnowy biologicznej. Coraz szersza oferta i coraz korzystniejsze propozycje cenowe pozwalają na instalowanie paneli do hydromasażu nawet w mieszkaniach; w tym na włączenie ich do istniejących instalacji. Takie możliwości daje nowość w ofercie firmy Roca: kolumna do hydromasażu Aquakit.

Kolumna (panel) Aquakit dostępna jest w czterech wersjach: Comfort, Comfort S, Neoplus, Master. Seria wykonana jest z akrylu sanitarnego. Materiał ten, ze względu na gładką powierzchnię, zapewnia estetykę kolumny i ułatwia utrzymanie kabiny hydromasażowej w czystości. Panele wyposażone są w sześć dysz hydromasażowych. Ich rozmieszczenie zapewnia równomierny, efektywny i przyjemny masaż. Można też zmieniać funkcję masażu z ciągłego na pulsacyjny.

hydromasaż - ręczna regulacjadysze do hydromasażu

Model Aquakit  Comfort S został wyposażony w siedzisko, dzięki czemu z hydroterapii mogą łatwo korzystać osoby starsze bądź niepełnosprawne. Model Aquakit Neoplus przystosowany jest do montażu w narożniku, można go więc stosować w mniejszych kabinach prysznicowych.
Kolumna może być zamontowana w kabinie prysznicowej lub nad wanną. Montaż jest szybki i prosty, nie wymaga też przygotowania dodatkowych instalacji. W istniejącej instalacji wystarczy po prostu zdemontować istniejącą baterię prysznicową lub wannową, a na jej miejsce wstawić kolumnę.

natrysk - górna część kolumnysiedzisko - dolna część kolumny

Modele kolumn z serii Aquakit

Na poniższych zdjęciach prezentowany jest wygląd trzech spośród czterech modeli kolumn.

panel prysznicowy Comfortpanel prysznicowy Masterpanel prysznicowy Neoplus

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także