Otwarte Spotkania z Akustyką w Architekturze

Otwarte Spotkania, organizowane przez Fabrykę Ciszy,  mają charakter edukacyjno-informacyjny. Ich tematyka obejmuje szeroko rozumiany komfort akustyczny życia i pracy człowieka. Na spotkaniach omawiane są nowości techniczne i prawne związane z akustyką i praktyką zawodową w budownictwie. Każde spotkanie ma swój temat przewodni.

Otwarte Spotkania z Akustyką w ArchitekturzeTematyka spotkań na sezon 2005/2006 obejmuje: podstawy akustyki w architekturze, akustykę przestrzeni biurowej, izolacyjność akustyczna, akustykę wnętrz oraz dom i mieszkanie.

Referaty edukacyjne prowadzi Jacek Danielewski, specjalista z dziedziny akustyki architektonicznej. Przekazywane informacje uatrakcyjnione są  technikami multimedialnymi i prezentacjami audio. Przedstawia praktyczne zagadnienia z zakresu akustyki w architekturze wraz z technikami rozwiązywania problemów.

Spotkania zwiększają świadomość i wiedzę o akustyce w architekturze wśród profesjonalistów z dziedziny budownictwa i architektury. Na spotkania przychodzą architekci, menadżerowie projektów, inżynierowie budownictwa, inwestorzy, inspektorzy nadzoru budowlanego. Spotkania są organizowane w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Wstęp jest bezpłatny.

Aktualne informacje na temat Otwartych Spotkań znajdą się na stronie internetowej organizatora: www.spotkania.akustyka.pl/spotkania.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Fabryka Ciszy

Polecamy Ci również

Zobacz także