Osprzęt elektryczny KIER – łączniki w najczystszej postaci

Osprzęt elektryczny KIER – łączniki w najczystszej postaci

W aranżacji wnętrz ważne jest dobranie poszczególnych elementów tak, by nawiązywały do obecnych trendów, a jednocześnie cechowały się pewną uniwersalnością. Nie jest to łatwe zadanie, ale z pomocą przychodzą akcesoria, które łączą ponadczasowe formy z wzorniczymi nowinkami. Doskonałym ich przykładem jest osprzęt elektryczny KIER firmy Ospel.

aranżacja wnętrza - osprzęt elektryczny KIER

Mniej znaczy więcej

Osprzęt elektryczny z kolekcji KIER doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych o bardziej klasycznym wystroju. Jest to możliwe dzięki harmonijnemu połączeniu ponadczasowej elegancji i prostoty. Poza walorami estetycznymi, osprzęt KIER cechuje także wysoka funkcjonalność.
Kolekcja KIER zawiera łączniki i gniazda elektryczne w dwóch wariantach stylistycznych. Pierwszy z nich charakteryzuje się bardzo oszczędną, minimalistyczną formą, która nie została zakłócona żadnymi ozdobnikami. Drugi natomiast to łączniki, które wzbogacono ciekawym i oryginalnym podświetleniem. W kolekcji KIER firmy OSPEL znajdziemy również szereg specjalistycznych elementów, takich jak precyzyjnie oznakowane łączniki schodowe, żaluzjowe i krzyżowe, gniazda antenowe i teleinformatyczne oraz ściemniacze. Ponadto każdy element osprzętu elektrycznego z kolekcji KIER firmy OSPEL dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białym i beżowym.

osprzęt elektryczny KIER - włącznik podwójnyosprzęt elektryczny KIER - włącznik z podświetleniem

Modernizm oswojony

Kolekcja KIER firmy OSPEL pokazuje, w jaki sposób sprawić, by nowoczesne wnętrza były bardziej przyjazne dla mieszkańców. O ile wyrafinowane formy doskonale sprawdzają się w przypadku budynków komercyjnych, o tyle w domu częściej poszukujemy przytulnego zacisza, aniżeli perełki współczesnego designu. Wybierając osprzęt elektryczny z kolekcji KIER firmy OSPEL mamy szansę wykreować nowoczesną aranżację, która nie będzie przytłaczać  pomieszczeń domu swoją surowością. Te proste, stylowe, funkcjonalne, a zarazem dopasowujące się do różnorodnych stylizacji łączniki oraz gniazda staną się przyjaznym dla oka detalem zdobiącym domowe ściany.

Wybierając kolekcję osprzętu elektrycznego KIER firmy OSPEL zyskamy pewność, że uda nam się stworzyć efektowne i gustowne wnętrza z subtelną nutą nowoczesności.

Jakie wykończenie osprzętu elektrycznego?

Wyniki

Osprzęt elektryczny Ospel – zobacz więcej

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ospel

Polecamy Ci również

Zobacz także