Osprzęt elektryczny Impresja – antracytowa elegancja

Osprzęt elektryczny Impresja – antracytowa elegancja

Osprzęt elektryczny jest tym elementem wystroju wnętrza, który pełni ważną rolę użytkową, ale jest też częścią aranżacji, wpływającą na charakter wnętrza.

osprzęt elektryczny Impresja - antracyt

Różnego rodzaju włączniki i gniazda elektryczne są nieodzowne w każdym pomieszczeniu, dlatego warto dobrać je tak, aby były dodatkową ozdobą wnętrza. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą producenci osprzętu elektrycznego, proponując coraz to nowe rozwiązania funkcjonalne, a także – różnorodne kształty i kolory osprzętu. Wiadomo, że siła tkwi w detalu, dlatego firma Ospel zadbała o wzbogacenie swojej kolekcji osprzętu Impresja o nowoczesny i piękny kolor, jakim jest antracyt. Jego nazwa nawiązuje do szlachetnej odmiany węgla – skały o subtelnym, półmetalicznym połysku i głębokim odcieniu ciemnej szarości. Ta barwa z delikatnym połyskiem doskonale podkreśla oryginalny kształt osprzętu z serii Impresja, czyli geometryczną prostotę kwadratu, wzbogaconą o delikatnie wypukłą linię.

osprzęt elektryczny w kolorze antracytowym

Kolekcję Impresja tworzą różnorodne komponenty, pozwalające kompleksowo wyposażyć pomieszczenie we wszystkie konieczne elementy osprzętu elektrycznego. W jej skład wchodzą różnego rodzaju łączniki, pojedyncze jak i podwójne, dostępne w wersji z podświetleniem lub bez, ściemniacze, gniazda, także gniazda m.in. antenowe, telefonicznie i komputerowe. W kolekcji dostępne są także ramki modułowe (od pojedynczych do pięciokrotnych). Bogaty wybór elementów pozwala stworzenie funkcjonalnego systemu, a także - harmonijne dopełnienie wystroju wnętrza, bez względu na jego przeznaczenie. Elementy osprzętu elektrycznego z serii Impresja to doskonała propozycja do salonu, sypialni, czy kuchni. Nowy antracytowy kolor dodaje wyrazistości, jednocześnie zachowując minimalistyczną elegancję.

włącznik pojedynczywłącznik podwójny

Jakie wykończenie osprzętu elektrycznego?

Wyniki

Osprzęt elektryczny Ospel – zobacz więcej

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ospel

Polecamy Ci również

Zobacz także