Oprawy oświetleniowe zewnętrzne

Choć za oknami zima trwa na dobre, oferta Brilux wzbogaciła się o oprawy do oświetlenia ogrodowego, przeznaczone dla tych, którzy kochają zieleń, naturę i spędzanie ciepłych, letnich wieczorów na świeżym powietrzu.

ogrodowa oprawa oświetleniowa

Wielu z nas zastanawia się bowiem już teraz, jak wiosną upiększyć ogród lub teren wokół domu. Dlatego też, stale rozszerzana oferta oświetlenia ogrodowego Brilux, została uzupełniona o nową wersję opraw EVIA. Dzięki niej, gdy tylko pierwsze promienie wiosennego słońca obudzą uśpioną przyrodę, nasi Klienci będą mogli natychmiast przystąpić do prac nad wprowadzaniem zmian w otoczeniu swoich domów.

Proponujemy serię opraw z rodziny EVIA z nowymi kloszami w wersji dymionej, pryzmatycznej w odróżnieniu od dotychczas oferowanych kloszy mlecznych i dymionych gładkich.

oprawa oświetleniowa zewnętrznaW tej wersji oferujemy oprawy ogrodowe:
EVIA KP - ścienna,
EVIA KS - ścienna, o nachyleniu ukośnym,
EVIA 30 - stojąca, wysokość 300 mm,
EVIA 60 - stojąca, wysokość 600 mm,
EVIA 90 - stojąca, wysokość 900 mm,
EVIA 110 - stojąca, wysokość 1100 mm.

Obudowa wszystkich opraw EVIA została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, natomiast kulisty klosz z polimetakrylanu. Produkt jest przeznaczony do współpracy z żarówką tradycyjną o maksymalnej mocy 40W i trzonku E27 lub odpowiednią świetlówką kompaktową zintegrowaną. Oprawy wykonano w drugiej klasie ochronności przed porażeniem elektrycznym. Stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i wody: IP 44.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Brilux

Polecamy Ci również

Zobacz także