Ogrzewanie podłogowe w przedszkolu

0
Ogrzewanie podłogowe w przedszkolu

Prawie 80% Polaków przyznaje, że lubi chodzić boso - tak wynika z badania „Boso czy
w kapciach - DEVI bada zwyczaje Polaków”. Wyniki raportu nie są zadziwiające - chodzenie boso wpływa pozytywnie na naszą kondycję psychofizyczną.


Elektryczne ogrzewanie podłogowe najczęściej kojarzy się z dogrzewaniem podłogi w domu, zwłaszcza w łazience. Systemy oferowane przez DEVI przeznaczone są do instalacji nie tylko
w budynkach mieszkalnych, lecz także bardzo dobrze się sprawdzają w obiektach użyteczności publicznej. Systemy można instalować pod różnymi rodzajami podłóg - w pomieszczeniach biurowych, przemysłowych czy w placówkach oświatowych takich jak przedszkole. Przykładem takiej realizacji jest instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego wykonana przez DEVI pod wykładziną oraz gumotarketem w przedszkolu „W Stumilowym lesie” w Warszawie” - mówi Zbigniew Gałązka, Manager Produktu DEVI.

W skład systemu DEVI wchodzą maty grzejne DEVImat™ i kable grzejne DEVIflex™, które można montować praktycznie pod każdą nawierzchnią podłogową - niezależnie czy są to płytki ceramiczne, kamień naturalny, parkiet drewniany, podłoga z lastryka, podłoga z klepki, wykładzina dywanowa, laminat, linoleum czy gumotarket.

system elektrycznego ogrzewania podłogowegoogrzewanie podłogowe

DEVI promuje nie tylko system technologiczny, lecz także określony styl życia nastawiony na estetykę, wygodę i oszczędność czasu. W gamie swoich produktów marka oferuje szeroki zakres artykułów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

System ogrzewania elektrycznego DEVI składa się z kabli grzejnych DEVIflex™ lub mat DEVImat™, termostatów DEVIreg™ oraz drobnych elementów instalacyjnych. Ich instalacja zapewnia:

  • przyjemne ciepło pod stopami,
  • efektywne zużycie energii,
  • swobodę aranżacji pomieszczenia,
  • niskie koszty instalacji i użytkowania,
  • niezawodne działanie,
  • łatwy montaż.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: DEVI

Polecamy Ci również

Zobacz także