Oczyszczacz powietrza do wentylacji mechanicznej

Nowoczesne urządzenia montowane w wentylacji mechanicznej Induct  firmy ActivTek likwidują zagrożenia mikrobiologiczne (do 99,99 % bakterii, wirusów, pleśni i alergenów).

oczyszczacz powietrzaUtrzymują w sposób ciągły czystość mikrobiologiczną powietrza oraz wentylacji, obniżając tym samym koszty jej oczyszczania. Urządzenia są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie urządzeń opiera się na technologii RCI, która oczyszcza powietrze w taki sam sposób, w jaki oczyszcza je natura. Efektem tego jest czyste powietrze pozbawione bakterii i alergenów – dokładnie takie, jak zaraz po burzy. Urządzenia nadają się idealnie zarówno do nowo wybudowanych budynków, jak i już istniejących.

Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są energooszczędne, ekologiczne i ekonomiczne. Ponadto eliminują uciążliwe zapachy (m.in. dym nikotynowy). Mogą być także podłączone do systemu monitoringu. Urządzenia ActivTek otrzymały "Zieloną Kartę Produktu". Przyjazne oraz bezpieczne dla środowiska produkty wspierają rozwój koncepcji budownictwa ekologicznego. Nasza technologia pomaga uzyskać certyfikat LEED, który jest globalnie rozpoznawalnym i miarodajnym dowodem na to, iż obiekt budowlany jest przyjazny dla środowiska naturalnego oraz jego użytkowników.

W skład rodziny Induct wchodzą: Induct 500, 750, 2000, 5000, 10000
(modele dobierane w zależności od wielkości powierzchni, do której mają być przeznaczone).

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: ActivTek

Polecamy Ci również

Zobacz także