Nowoczesne kominki – Stûv

Nowoczesne kominki – Stûv

Nowoczesne kominki Stûv to połączenie wysokiej funkcjonalności i dopracowanej w każdym szczególe estetyki.*

nowoczesny kominek we wnętrzu

Nowoczesne kominki produkowane przez belgijską firmę Stûv wyróżniają się rozwiązaniami technicznymi i wysoką wydajnością. Charakterystyczna minimalistyczna forma sprawia, że doskonale pasują do wnętrz o różnym charakterze, pozwalając się cieszyć urokiem oraz zaletami płonącego ognia. Stûv to kilka rodzin kominków, obejmujących różne modele. Dzięki temu łatwo dobrać kominek optymalnie do indywidualnych potrzeb.

Kominki Stûv 16 - to rodzina kominków występująca w trzech wielkościach szyby (58, 68 i 78 cm). Dodatkowo, w zależności od modelu może, być instalowany jako kominek wolno stojący, do zabudowy, czy wbudowany w ścianę. Niezależnie od sposobu montażu wyróżnia się wysoką wydajnością i łatwością instalacji.

kominek Stûv 16 - zabudowakominek Stûv 16 wbudowanykominek Stûv 16 - aranżacja

Kominki Stûv 21 – to grupa kominków łącząca zalety paleniska zamkniętego i otwartego. Jak to możliwe? Kominki te są wyposażone w szybę, którą można wysuwać całkowicie lub częściowo. Kominki są dostępne w wielu zakresach mocy oraz rozmiarach. Poza modelami jednostronnymi, występują także dwustronne.

kominek Stûv 21 - częściowo otwarta szybakominek Stûv 21 - dwustronny

Kominki Stûv 22 – to kominki, które charakteryzują się prawie niewidoczną ramą wkładu oraz ukrytym uchwytem podnoszącym szybę. Dzięki temu kominek doskonale komponuje się z architekturą wnętrza, a widok  ognia jest wyjątkowo efektowny. Stûv 22 można także łatwo spersonalizować, co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne.

kominek Stûv 22 kominek Stûv 22 - aranżacja

Kominki Stûv microMega – to kominki z chowaną szybą, wyróżniające się komorą o zakrzywionej formie, pozwalającej na pionowe ustawienie polan. Kominki występują w szerokim zakresie mocy, a bogaty wybór możliwości wykończenia pozwala na harmonijne i funkcjonalne dopasowanie kominka do wnętrza.

kominek microMega

Kominki Stûv 30 i 30-compact – to wyjątkowo wszechstronne kominki o innowacyjnej budowie. Każdy kominek jest wyposażony w drzwiczki oszklone, pełne oraz otwarte, a ich ustawienie można dowolnie i wygodnie zmieniać. Drzwiczki oszklone pozwalają na bezpieczne podziwianie widoku płomieni, pełne – osiągnięcie lepszych parametrów grzewczych, zaś otwarte – delektowanie się walorami żywego ognia. Dodatkowo kominek można wyposażyć w obrotową podstawę, oferowane są także modele akumulujące ciepło.

kominek Stûv 30 - oszklone drzwiczkikominek Stûv 30 - pełne drzwiczkikominek Stûv 30 - zamknięte drzwiczki

kominek podwieszany Stûv 30 - drzwiczki pełnekominek podwieszany Stûv 30 - drzwiczki przeszklone

Stûv to nie tylko kominki na drewno, ale także zasilane pelletem (Stûv P-10) oraz gazowe (Stûv tulp).

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Źródło: kominki-kozlowski.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także