Nowe technologie De Dietrich

Firma De Dietrich Technika Grzewcza zorganizowała cykl prezentacji swoich najnowszych produktów. W tym roku odbyły się one w sześciu miastach Polski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się projektanci, instalatorzy, współpracujący z firmą dystrybutorzy oraz dziennikarze.

prezentacja nowości De DietrichOkazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami wprowadzanymi do Polski przez firmę De Dietrich, były konferencje w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku oraz Poznaniu. Prezentacje prowadzili Prezes De Dietrich w Polsce - Kazimierz Gołecki, a także kierownicy poszczególnych stref sprzedaży. Podczas spotkań zaprezentowano premierowe urządzenia oraz szczegółowo omówiono zastosowane w nich rozwiązania.

Wśród najnowszych produktów znalazły się urządzenia przeznaczone do mieszkań i do domów. Z dużym zainteresowaniem spotkał się wiszący, kondensacyjny kocioł MCR, będący następcą popularnego modelu Avanta.

Kolejną propozycją, skierowaną do mieszkańców domów jednorodzinnych, była centrala cieplna Dietrisol Quadrodens – jedyne na polskim rynku urządzenie łączące warstwowy podgrzewacz solarny z kondensacyjnym kotłem gazowym. W ramach rozwijania technologii solarnej, firma zaprezentowała również kompletny pakiet solarny Dietrisol Light.

Tegoroczne nowości, to także typoszereg kondensacyjnych kotłów olejowych GTU C 120, kocioł gazowy DTG X oraz członowe kotły olejowo-gazowe GT 220 i GT 330, których moc może sięgać odpowiednio 100 kW i 280 kW. Ostatnim z wprowadzanych na polski rynek produktów, jest kocioł na paliwo stałe CF 120, przystosowany zarówno do pracy w układzie otwartym, jak i zamkniętym (jeszcze nie dopuszczonym do stosowania w Polsce).

Prezentacje nowości De Dietrich przyciągnęły około 800 instalatorów, przedstawicieli firm handlowych i architektów. Konferencje spotkały się także z zainteresowaniem dziennikarzy specjalizujących się w tematyce instalacyjnej i budowlanej – zarówno z magazynów branżowych, jak i z dzienników ogólnopolskich oraz regionalnych.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Zdjęcia: De Dietrich

Polecamy Ci również

Zobacz także