Nowa seria kotłów WHR

Na rynku pojawiła się nowa seria wiszących kotłów dwufunkcyjnych WHR. Ich producentem jest grupa De Dietrich Remeha.

Wprowadzenie nowych urządzeń na rynek poprzedziły szczegółowe testy kontroli jakości i trwałości przeprowadzone w zakładach De Dietrich we Francji oraz analiza polskiego rynku wykonana przez polski oddział koncernu.
Kotły WHR są naściennymi kotłami gazowymi o wysokiej sprawności (**CE) z wymuszonym przepływem spalin (zamknięta komora spalania) przeznaczonymi do centralnego ogrzewania i natychmiastowej produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia wyposażono w palnik atmosferyczny ze stali nierdzewnej, wymiennik główny z miedzi z cynkową powłoką ochronną, naczynie wzbiorcze o pojemności 6 litrów, odpowietrznik automatyczny, pompę obiegową do c.o., funkcję przeciwzamarzaniową, zabezpieczenie przed brakiem wody, zawór napełniający i spustowy oraz termometr-manometr do odczytu temperatury i ciśnienia.
Użytkownicy kotłów WHR z pewnością docenią cichą pracę urządzeń i prostą, ale funkcjonalną konsolę sterowniczą, natomiast instalatorzy łatwość uruchomienia i udogodnienia dotyczące późniejszej obsługi serwisowej.

kocioł dwufunkcyjnykocioł dwufunkcyjny - budowa

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: De Dietrich

Polecamy Ci również

Zobacz także