Nowa marka grzejników

Nowa marka grzejników płytowych - NANOPANEL – wkracza na rynek polski. 
Już od połowy sierpnia nowe grzejniki dostępne są w hurtowniach Grupy SBS.

Nowa marka grzejników - zdjęcie 1Wysoka jakość grzejników, ponadprzeciętna estetyka wykończenia oraz szeroki wachlarz dostępnych wykonań to największe atuty nowej marki. Grzejniki produkowane są w Polsce, na najnowocześniejszych
w kraju liniach produkcyjnych, przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Wysoki poziom technologiczny linii produkcyjnej oraz nowoczesna linia lakiernicza zapewniają grzejnikom wysoką jakość.

Grzejniki dostępne są w wykonaniach z zasilaniem od dołu – Ventil, oraz z zasilaniem z boku – Compact. Wszystkie modele grzejników wyposażone są w osłony boczne i osłonę górną typu grill
i dostarczane w komplecie z akcesoriami: zawNowa marka grzejników - zdjęcie 2ieszeniami, korkiem oraz odpowietrznikiem. Produkowane w szerokim zakresie wymiarów, dostępne w wysokościach 300, 400, 500, 600 i 900 mm oraz długościach od 400 do 3000m. Grzejniki spełniają wymagania wszystkich europejskich norm i posiadają atest PZH.

W procesie przygotowania powierzchni stosowana jest innowacyjna technologia nanoceramicznej obróbki wstępnej metalu. Wykorzystanie nanotechnologii w procesie powlekania do wstępnej obróbki metali przed ich malowaniem zwiększa pole powierzchni metalu, zapewniając farbie lepszą i większą powierzchnię przylegania. Dzięki temu na powierzchni przygotowanej do lakierowania powstaje specjalna powłoka stanowiąca jedną z najefektywniejszych ochron antykorozyjnych.

- Grzejniki płytowe to najchętniej kupowany w Europie model  grzejników – mówi Marcin Stawiany z Grupy SBS. - Jesteśmy przekonani, że NANOPANEL spotka się z dobrym przyjęciem na rynku i szybko zajmie silną pozycję w swoim segmencie. Wyróżniają go dobra, solidna jakość i wysoka estetyka wykończenia. 10-letnia gwarancja daje instalatorom i użytkownikom pewność, że wybrany grzejnik będzie służył długo i bezawaryjnie.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Grupa SBS

Polecamy Ci również

Zobacz także