Natrysk prysznicowy

natrysk prysznicowyHANSABASICJET zaspokoi zróżnicowane wymagania. To seria natrysków dostępnych w wariancie jedno-, dwu- lub trzystrumieniowym. Cechuje je elegancka prostota, funkcjonalność i atrakcyjne wzornictwo.

Wszystkie modele natrysków posiadają strumień igiełkowy. Wariant dwu- i trzystrumieniowy wyposażone są w strumień masujący, regenerujący obolałe i napięte mięśnie. Miękki strumień - wygodny do mycia włosów i szczególnie ulubiony przez dzieci - ustawimy w główce trzystrumieniowej.

główki natryskoweErgonomiczny kształt rączki idealnie dopasowuje się do ręki. Nasadka główki natryskowej wykonana jest z szarego tworzywa. Chcąc zmienić rodzaj strumienia wystarczy obrócić nasadkę - łatwą obsługę i pewność zapewniają zintegrowane na jej obwodzie wypustki. Jak wszystkie główki natryskowe HANSA, HANSABASICJET wyposażony jest w funkcję zapobiegającą gromadzeniu się zanieczyszczeń wapiennych. Lekkie przetarcie wystarcza do ich usunięcia.

Główki natryskowe są dostępne osobno lub w zestawach natryskowych z drążkiem 60 lub 90 cm, regulowanym uchwytem, mocowaniem ściennym, mydelniczką i wężem długości 175 cm. Osobno można zamawiać także zestaw wannowy składający się z uchwytu ściennego i węża dł. 160 cm.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: HANSA

Polecamy Ci również

Zobacz także