Na straży prywatności

Przed nami długie, jesienne i zimowe wieczory, które najchętniej spędzamy w domu. Przy zapalonym świetle trudno ukryć się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Najlepszym strażnikiem naszej prywatności jest instalacja rolet w oknach.

Na straży prywatności - zdjęcie 1

Jakość i wygoda
Krispol w swej ofercie posiada również rolety, które chronią przed włamaniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i hałasem. Rolety te produkowane są w oparciu o najnowocześniejszy system na polskim rynku, z myślą o użytkownikach ceniących estetykę, jakość i komfort. Z powodzeniem można je dopasować do wyglądu każdego budynku. Mogą być stosowane zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji istniejących obiektów. Pancerze rolet dostępne są w wielu niestandardowych kolorach, a ich obudowy można zamówić w dowolnym kolorze palety RAL, dzięki temu zawsze można znaleźć rozwiązanie, które będzie doskonale komponować się z nowoczesną architekturą, w której kolor jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o atrakcyjności budynku. Na szczególną uwagę zasługują obudowy przypominające wyglądem drewno (m.in. złoty dąb, orzech oraz mahoń), które doskonale pasują do budynków o charakterze tradycyjnym.

Na straży prywatności - zdjęcie 2Usprawnione działanie
Czasem sąsiad to nasz najlepszy przyjaciel, ale bywa też osobą najlepiej zorientowaną w naszych prywatnych sprawach, a tego niekoniecznie sobie życzymy. Aby jednym naciśnięciem pilota utrudnić sąsiadom wścibianie nosa w nie swoje sprawy zamontuj rolety wzbogacone automatyką firmy Nice.

Jednym z najważniejszych elementów systemu automatyki są centrale sterujące. Poza ciekawym wzornictwem posiadają wiele przydatnych funkcji, dzięki którym istnieje możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb. Miniaturowa centrala sterująca „nice- mindy ttin”  świetnie funkcjonuje w połączeniu z silnikiem roletowym 230 V/ 500 W. Do wyboru jest kilka modeli pilotów, które potrafią zaskoczyć niezwykłym wyglądem m.in. flo, smilo, niceway,  oraz zapewnić Ci odpowiednią wygodę. Dodatkowo system „mindy” posiada dwie możliwości programowania centrali: Tryb I „góra-stop-dół”, tryb II „krok-po-kroku”, „otwiera”, „zamyka” oraz programowalny czas pracy od 4 sekund do 4 godzin.

Niezbędnym urządzeniem w systemie automatyki rolet jest czujnik klimatyczny, efektem jego pracy może być automatyczne opuszczenie rolet tuż po zmroku.

Tak wyposażone okna naszych domów lub mieszkań są w pełni funkcjonalne, a nasze zacisza domowe są prawdziwym azylem.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Krispol, Nice

Polecamy Ci również

Zobacz także