Monitoring domu – kamery IP Securecam

Monitoring domu – kamery IP Securecam

Monitoring domu zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców, ale sposób wykorzystania stosowanych w nim kamer, jest znacznie więcej.

monitoring domu - kamera IP Securecam

kamera IP SecurecamNieduże, kompaktowe kamery IP Securecam firmy Media-Tech umożliwiają obserwację tego, co dzieje się w naszym domu, biurze, sklepie, czy warsztacie. Za pomocą urządzeń mobilnych możemy obserwować wszystkie zdarzenia, mające miejsce w budynku, czy jego otoczeniu. Dzięki temu możemy się ochronić przed niepożądanymi gości, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo. Jednak to nie wszystko. Takie kamery doskonale sprawdzają się także jako pomoc w opiece nad dziećmi, czy osobami starszymi. Dzięki stałemu monitoringowi z łatwością zauważymy wszelkie niepokojące sytuacje, czy zachowania.

monitoring domuJak to działa? Kamery są podłączane do sieci (WIFI lub Ethernet) i za jej pośrednictwem przekazują obraz i dźwięk na urządzenia mobilne (Android i iOS) oraz komputery (PC i MAC). Instalacji kamery IP Securcam łatwo dokonać samodzielnie – wystarczy podłączyć kabel zasilający oraz sieciowy (lub przez WIFI) do domowego routera. Następnie należy pobrać ze sklepu Google Play bezpłatną aplikację SecureCAMView i zainstalować ją na urządzeniu mobilnym. Do połączenia kamery z aplikacją wystarczy zeskanować QR kod, umieszczony na kamerze. I już można cieszyć się obrazem i dźwiękiem przesłanym z domowej kamery – w dowolnym miejscu na ziemi.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Media-Tech

Polecamy Ci również

Zobacz także