Mobilna baza informacji o produktach Viega – katalog App

Mobilna baza informacji o produktach Viega – katalog App

Aktualne informacje o produktach i systemach producenta, którego rozwiązania stosujemy na budowie są równie ważne jak odpowiednie urządzenia do pracy. Dlatego Viega udostępniła instalatorom i projektantom katalog App na smartfony i tablety. Dzięki niemu wszystkie istotne informacje są zawsze dostępne „od ręki” w każdej sytuacji.

aplikacja Viega

Pełną gamę rozwiązań Viega można oczywiście szybko i wygodnie przeglądać na stronie internetowej producenta, która jest przystosowana do tabletów i smartfonów. Ale żeby z niej korzystać musimy naturalnie pozostawać on-line. Podczas pracy w kotłowni lub piwnicy budynku nie jest to zazwyczaj możliwe ze względu na słaby zasięg lub jego brak. Dzięki nowemu katalogowi w formie aplikacji mobilnej cała paleta produktów Viega jest udostępniona offline na urządzenia z iOS i Androidem.

Niezbędne narzędzie pracy

Raz załadowany z App- lub Play-Store katalog oferuje ten sam pakiet informacji w analogicznym schemacie znanym z wersji drukowanej. Aktualizacja następuje kiedy smartfon lub tablet ponownie znajdą się on-line a użytkownik zostaje poinformowany o najnowszej aktualizacji. Dzięki temu mamy gwarancję, że zawsze pracujemy z aktualną wersją.
Katalog Viega App jest jednak czymś więcej niż tylko kompendium wiedzy: dzięki funkcjom takim jak szukanie tekstowe lub wyszukiwanie po właściwościach danego produktu, staje się niezbędnym narzędziem, ułatwiającym codzienną pracę. Zestawienie produktów można przygotować bezpośrednio na miejscu pracy a potem wysłać do centrali lub hurtowni.

Na urządzenia Apple i Android

Mobilny katalog Viega jest dostępny na urządzenia Apple od iOS6. Użytkownicy systemu Android mogą korzystać z niego na urządzeniach od wersji 2.3.3 (Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean).

Mobilny katalog firmy Viega zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ponad 17 000 produktów znajdujących się w ofercie. Dzięki niemu są one zawsze dostępne „od ręki” w każdej sytuacji. Z katalogu App można korzystać na urządzeniach z iOS i Androidem (Zdjęcie: Viega).

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Viega

Polecamy Ci również

Zobacz także