Mitsubishi Electric - cykl spotkań branżowych

AIRECO jako generalny przedstawiciel urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric przy współpracy z Millenium Gazeta Budowlana, rozpoczął cykl spotkań regionalnych na których przedstawia rozwiązania stosowane przez producenta. Spotkania te odbywają się pod hasłem "Unikalne rozwiązania w klimatyzacji Mitsubishi Electric".

spotkanie branżowe

Celem spotkań jest umożliwienie architektom, projektantom i inwestorom zapoznania się z nowymi technologiami, rozwiązaniami technicznymi i ekonomicznymi, które są aktualnie wdrażane.

W ostatnim czasie spotkania z tego cyklu odbyły się we Wrocławiu (31 stycznia) oraz w Poznaniu (6 lutego). Była to pierwsza część prezentacji urządzeń Mitsubishi Electric, poświęconej w szczególności unikatowym rozwiązaniom jakie są zastosowane w serii klimatyzatorów Mr.Slim. Obejmuje to np.:

  • technologię "i-see sensor", czyli czujnik kontrolujący temperaturę powierzchni (nie powietrza)
  • urządzenia podstropowe dedykowane do kuchni hotelowych i innych
  • nowe agregaty w technologii Zubadan (PUHZ-HRP), które gwarantują pracę w trybie grzania do -25oC, przy jednoczesnym utrzymaniu mocy nominalnej do temperatury -15oC
  • nowe agregaty serii Power inverter (PUHZ-RP) oraz Standard inverter (PUHZ-P) o wydajności 19 i 22 kW w znacznie mniejszej obudowie, która dotychczas była dostępna dla agregatów o mocy do 14 kW
  • nowy moduł sterujący dający możliwość podłączenia agregatów serii Mr. Slim do wymienników central wentylacyjnych.

Ponadto zaproszeni goście mogli otrzymać rzetelne informacje i materiały o całym asortymencie urządzeń Mitsubishi Electric.

prezentacja technologiiZaplanowane spotkania będą kontynuacją cyklu. Rozszerzą informacje o systemy City Multi przeznaczone do klimatyzacji dużych obiektów jak biurowce, apartamentowce, hotele. Informacje obejmą m.in.:

  • nowy, modułowy typoszerego jednostek zewnętrznych
  • nowe urządzenia kanałowe o wydajności nominalnej 1.5 kW
  • dostępne układy sterowania umożliwiające sterowanie urządzeniami poprzez przeglądarkę internetową.

Kolejne spotkania odbędą się: 26.03 - Wrocław oraz 2.04 - Poznań.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Aireco

Polecamy Ci również

Zobacz także