Metal-Fach TG - czyli kotły centralnego ogrzewania z Sokółki

Kotły
Urządzenia grzewcze produkowane przez firmę Metal-Fach są niezawodne i przez długie lata będę służyły użytkownikom zapewniając ciepło w ich domach.

Jednym z kluczowych elementów planowania budowy lub remontu domu jest dobór odpowiednich urządzeń do systemu centralnego ogrzewania. Decydując się na kocioł co korzystający z paliw stałych warto wybrać produkty oferowane przez firmę Metal-Fach z Sokółki.

Doświadczenie, solidność, wydajność i bezpieczeństwo

Metal-Fach Technika Grzewcza, to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Sokółce w województwie podlaskim. Oferta urządzeń produkowanych przez firmę dociera także do wielu krajów na całym świecie zapewniając najwyższy standard wykonania urządzeń oraz wydajność w ich eksploatacji. Firma cieszy się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz może pochwalić się zadowoleniem klientów.

W ofercie firmy odnaleźć można szeroki wybór kotłów co opalanych paliwem stałym. Wykorzystanie nowoczesnych technologii przy produkcji kotłów co, pomimo wykorzystania paliw stałych, sprawia, że produkty te spełniają najwyższe standardy energetyczne i ekologiczne. Produkty Metal-Fach są opatrzone również prestiżowymi certyfikatami.

Kotły TG z 5 i 4 klasą oraz Ecodesign

Firma dbając o zadowolenie swoich klientów dba również o środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniom zdobyczy techniki, Metal-Fach wypuścił linię kotłów, które spełniają restrykcyjne warunki by uzyskać miano kotła ekologicznego. W kotłach Metal-Fach z 5 klasą ograniczono do minimum emisję szkodliwych substancji wytwarzanych podczas spalania różnego rodzaju paliw stałych.

Paliwa wykorzystywane w kotłach z 5 i 4 klasą oraz Ecodesign produkcji Metal-Fach to ekogroszek oraz pellet. Kotły te uzyskały certyfikaty PN EN-303 5:2012 oraz Ecodesign. Na urządzenia posiadające te certyfikaty przysługuje prawo do dofinansowania.

Kotły Metal-Fach wykonane są z najtrwalszych materiałów, a ich obsługa została w pełni dostosowana do potrzeb użytkownika. Panele kotłów posiadają wygodny system sterowania na wyświetlaczu LCD, co bardzo ułatwia obsługę urządzenia. Szczegółowa oferta znajduje się pod linkiem: http://www.metalfachtg.com.pl/blog/produkty/kotly-z-5-ta-klasa.

Kotły automatyczne

W produkcji kotłów firma Metal-Fach wdraża najnowocześniejsze zdobycze postępu technologicznego. Zastosowanie nowinek technicznych zostało użyte przy produkcji kotłów automatycznych. Są to urządzenia wykonane z najlepszych materiałów, a z zastosowaniem rozwiniętego systemu elektronicznego udział człowieka przy obsłudze kotła został sprowadzony do minimum, tj. do załadowania opału do zasobnika kotła oraz do usuwania powstałego przy spalaniu popiołu. Piece automatyczne Metal-Fach mogą pracować nawet kilkanaście dni bez potrzeby udziału człowieka. Paliwem wykorzystywanym w tego rodzaju kotłach może być ekogroszek, pellet, drewno oraz węgiel kamienny. Bogata oferta kotłów automatycznych Metal-Fach dostępna jest tu: http://www.metalfachtg.com.pl/blog/produkty/kotly-automatyczne-2.

Kotły zasypowe

Najbardziej popularne spośród produktów oferowanych przez firmę Metal-Fach są kotły zasypowe. Wysokie notowania zawdzięczają one przede wszystkim niskiej cenie oraz niewysokich kosztach eksploatacji przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanej przez Metal-Fach. W kotłach co zasypowych używa się drewna lub węgla kamiennego. Odpowiednie zaprojektowany kocioł jest bardzo przyjazny w obsłudze. Firma oferuje szeroki asortyment kotłów zasypowych, z którym można zapoznać się pod linkiem: http://www.metalfachtg.com.pl/blog/produkty/kotly-zasypowe.

Metal-Fach - Gwarancja jakości i wydajności

Urządzenia grzewcze produkowane przez firmę Metal-Fach są niezawodne i przez długie lata będę służyły użytkownikom zapewniając ciepło w ich domach. Doświadczenie, jakość i wydajność produktów przedsiębiorstwa z Sokółki potwierdzają rzesze zadowolonych klientów. Decydując się na piec co na paliwa stałe, zdecydowanie najlepszą opcją są produkty firmy Metal-Fach

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Metal-Fach

Polecamy Ci również

Zobacz także