Marzenia się spełniają! Wodne odkurzacze centralne Husky

0
Odkurzacze centralne Husky
Odkurzacze centralne Husky Pro Automatic są wyposażone w filtr wodny. Umożliwiają także sprzątanie na mokro. Jedną z ich zalet jest brak konieczności opróżniania zbiornika wody.

Kiedyś nie do pomyślenia było odkurzanie rozlanych cieczy, kurzu oraz ciężkiego do usunięcia brudu, jednocześnie przy użyciu detergentu czy po prostu wody. Forma takiego sprzątania pozostawała zaledwie w sferze marzeń, a jedyne rozwiązania tego typu mogły być stosowane przez wielkogabarytowe i drogie maszyny lub poprzez ciężką i czasochłonną pracę.

Na szczęście dla tych, którzy by chcieli spełnić marzenia o sprzątaniu płynnych a także trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, Kanadyjski producent NUERA stanął na wysokości tego zadania i stworzył taki odkurzacz. Opatrzony logiem psa rasy Husky, produkt ten zaliczony jest do specjalnej serii odkurzaczy wodnych: Husky Pro Automatic. Bez problemu upora się z brudem zarówno podczas sprzątania na sucho czy mokro, a jego użytkownik odetchnie z ulgą jak tylko przekona się jak łatwa i wygodna jest obsługa tego sprzętu.

Seria modeli HUSKY PRO AUTOMATIC

Klikając w link dowiedzą się państwo o szczegółowych specyfikacjach jednostek Husky Pro Automatic - dowiedz się więcej

Jednostki centralne odkurzaczy
Seria odkurzaczy centralnych - modele Husky Pro Automatic.

Jak działa system? - dowiedz się więcej

Marzenia się spełniają! Wodne odkurzacze centralne Husky - zdjęcie 2Producent marki Husky dzięki swojemu ponad 45-cio letniemu doświadczeniu w odkurzaczach centralnych doskonale opracował system wodny centralnego odkurzania, polegający w głównej mierze na automatycznym odpływie zanieczyszczeń do kanalizacji. Czyszczenie z wszelkiego brudu takiego odkurzacza jest proste i przyjemne ponieważ odbywa się samoistnie dzięki przyłączu wodnemu, którym po skończonej pracy przez jednostkę przepływa strumień wody opłukujący ją, jest to tzw. „filtracja wodna”. Cały ten proces odbywa się w ciszy i poza zasięgiem wzroku użytkownika, który może do woli czerpać satysfakcję ze sprzątania bez konieczności ciągnięcia ze sobą odkurzacza.

Schemat sekwencji operacji


Wszechstronne sprzątanie

Nowością, jaką są modele odkurzaczy Husky Pro Automatic wyposażone w poszczególne akcesoria dostępne na naszej stronie internetowej - sprawdź, idealnie wyczyścimy parkiety, panele, płytki, kafelki a także meble tapicerowane, wykładziny czy dywany. Jednostki te znakomicie nadają się do zbierania płynnych nieczystości zgromadzonych w kuchni, restauracjach, ściągania wody wokół basenów jak również zastosowania dzięki specjalnemu urządzeniu jakim jest mikser późniejszej dezynfekcji w tych obiektach, a także większych, przemysłowych takich jak powierzchnie biurowe czy hotelowe. Urządzenia te, dzięki swojej wielofunkcyjności w swojej dziedzinie z pewnością zostaną docenione przez swoich użytkowników, pozostawiając po sprzątaniu nieskazitelną czystość i świeżość.

Odkurzacz centralny - sprzątanie na mokro
Odkurzacze centralne Husky umożliwiają wygodne i skuteczne sprzątanie na mokro.

Atrybuty jednostek Husky

Marzenia się spełniają! Wodne odkurzacze centralne Husky - zdjęcie 5Nieustannym priorytetem marki Husky jest tworzenie wydajnych jednostek charakteryzujących się wyjątkowo eleganckim, ponadczasowym designem oraz prostotą w ich obsłudze. Jednak to nie wszystko! Wychodząc naprzeciw konkurencji producent zadbał również o bezpieczeństwo poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i systemów zabezpieczeń. Należą do nich między innymi:

  • system łagodnego uruchamiania SOFT-START z opóźnionym wyłączaniem, który znacząco zwiększa żywotność silnika;
  • opóźnione wyłączanie jednostki, zabezpieczające przed gromadzeniem się zanieczyszczeń w układzie instalacyjnym (brud jest dossany i nie zalega w połowie drogi do zbiornika);
  • sterowanie odkurzaczem odbywa się po przez prosty i niezawodny układ elektroniczny dzięki czemu jest niemal bezawaryjne;
  • łożyska silnika elektrycznego wyposażone zostały w funkcję samosmarującą się i nie wymagają one żadnego dodatkowego smarowania;
  • wspomniany wyżej automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji połączony z funkcją samooczyszczania się instalacji.

Wszystkie te nowinki i wiele innych w głównej mierze mają na celu zapewnienie długiej żywotności całego systemu centralnego odkurzania, ale nie tylko… mają na celu również udogodnić życie i dopełnić pełnię satysfakcji naszych drogich użytkowników.

Czego chcieć więcej?

 Marzenia się spełniają! Wodne odkurzacze centralne Husky - zdjęcie 6

Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
tel. 61 817 70 43 / 61 415 74 71
www.topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl
e-mail: sekretariat@topvac.pl

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Top Vac

Polecamy Ci również

Zobacz także