MakroPro – profesjonalne rozwiązania dla przemysłu rolniczego

0
Automatyczna brama w budynku gospodarczym

Polska to kraj, w którym rolnictwo pełni kluczowe funkcje. Potencjał tkwiący w sektorze rolniczym pozwala na śmiałe stawianie naszego kraju wśród jednych z najprężniej rozwijających się gospodarczo.

Tereny rolne zajmują blisko 52% powierzchni Polski, z czego większość, bo aż ponad 90%, ma charakter gospodarstw rodzinnych. W związku z tak dużym udziałem rolnictwa w rozwoju kraju powstające dla tego sektora obiekty gospodarcze i ich wyposażenie muszą spełniać wyjątkowo restrykcyjne wymagania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje szereg rozwiązań, które znajdują zastosowanie również w tym właśnie segmencie gospodarki.

Bramy MakroPro ukoronowaniem inwestycji

Segment rolniczy, będący obecnie motorem napędowym polskiej gospodarki, stawia niezwykle wygórowane wymagania wobec powstających hal i obiektów gospodarczych. Dyrektywy i projekty unijne uwzględniają wymogi stosowania najwyższej jakości produktów. Z uwagi na szczególne przeznaczenie inwestycje rolnicze planowane są z niebywałą starannością i dbałością o jakość produktów oraz wykończenia.

Takim obiektem jest między innymi hala w Kózkach, będąca jedną z największych w regionie. Ta imponująca wielkością inwestycja wyposażona została w bramy przemysłowe MakroPro firmy WIŚNIOWSKI. W związku z nietypowością tego typu obiektu wyposażenie musi spełniać wyznaczone standardy bezpieczeństwa, jak i jakości. Panujące w gospodarstwach hodowlanych warunki eksploatacyjne oraz powstające zanieczyszczenia postawiły wysokie wymagania wobec zamontowanych produktów. Firma WIŚNIOWSKI, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, stawiła czoła tym wymaganiom i dostarczyła najlepszej jakości bramy przemysłowe MakroPro. Ich wyposażenie i gwarantowane bezpieczeństwo oraz przystosowanie do pracy w tak wymagających warunkach sprawiają, że budynek jest kompletną i profesjonalną w skali regionu inwestycją. Realizację zdecydowanie zapisujemy na liście naszych obiektów referencyjnych.

http://wisniowskinews.pl/makropro-profesjonalne-rozwiazania-dla-przemyslu-rolniczego/

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Autor: Elżbieta Solewska

Polecamy Ci również

Zobacz także