Lampki dla dzieci

lampka dla dziecka

Światło jest dla dzieci bardzo ważne. Daje im możliwość rozpoznawania kształtów, przedmiotów, twarzy rodziców. Pozwala im się uczyć, odgania lęki.

Kiedy zachodzi słońce, jego rolę przejmują źródła światła sztucznego. Dlatego tak istotne jest, żeby wybrać te najlepsze. Warto zatem zwrócić uwagę na zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach oprawy oświetleniowe.

Oprawy oświetleniowe
Wygląd lampek serii Baby Line firmy Skoff jest naprawdę niecodzienny. Estetycznie wyglądające lampki przyjęły kształty księżyca udającego się na spoczynek, świecącej gwiazdki czy sympatycznej, różowej myszki. Dodatkowo są dostępne także w postaci pomarańczowego kotka trzymającego światło w łapkach, nieśmiało uśmiechającego się słonika oraz słodko śpiącego misia.

lampka do pokoju dzieckaWszystkie utrzymane w tej samej konwencji stylistycznej i przyjazne dzieciom, doskonale pasują do siebie oraz uzupełniają się nawzajem. Zgodnie przynoszą maluszkom uśmiech i światło. Seria opraw oświetleniowych Baby Line to prawdziwa ozdoba dziecięcego pokoiku. Bajkowi przyjaciele pasują tam doskonale także z innego powodu - ich konstrukcja sprawia, że emitowane światło nigdy nie razi nawet zaspanych oczu. Dlatego właśnie lampki te tak dobrze sprawdzają się przy nocnym karmieniu, przewijaniu i każdej innej czynności pielęgnacyjnej. Starszym dzieciom mogą wskazywać i oświetlać w nocy drogę do łazienki, dzięki czemu nie będzie musiały włączać jaskrawego oświetlenia. Nie jesteśmy przy tym zdani na tylko jeden kolor światła. Oprócz białego dostępny jest także subtelny błękit, który Oprawy oświetleniowe są całkowicie bezpieczne. Zastosowane diody LED z pewnością nie poparzą dziecięcych rączek, ponieważ nigdy nie nagrzewają się podczas pracy. Także zasilanie nie stanowi zagrożenia. By świecić, lampki potrzebują tylko 10 V, czyli napięcia niegroźnego nawet dla najmłodszych. Warto o tym wiedzieć, bo dzieci przyciąga nie tylko kształt i wesoła kolorystyka tych niebanalnych opraw oświetleniowych, ale też ich przyjemna, miękka w dotyku faktura. Mogą więc być montowane dosłownie wszędzie - na ścianach, na meblach, nawet bardzo nisko, w zasięgu małych rączek.

Niski pobór mocy nowoczesnych diod LED - wynoszący 0,4 W - nie tylko znacząco obniża wysokość domowych rachunków za energię elektryczną. Ma zbawienny wpływ na środowisko naturalne, stale zanieczyszczane przez elektrownie setkami ton dwutlenku węgla. Mądrze jest uczyć dzieci oszczędzania prądu od najmłodszych lat, za przykład podając ich świecących przyjaciół. W ten sposób możemy połączyć zabawę i miłe pogawędki z podstawami edukacji ekologicznej. Cena oprawy Baby Line to ok. 64 zł za sztukę delikatnie kołysze nasze pociechy do snu.

Oprawy oświetleniowe są całkowicie bezpieczne. Zastosowane diody LED z pewnością nie poparzą dziecięcych rączek, ponieważ nigdy nie nagrzewają się podczas pracy. Także zasilanie nie stanowi zagrożenia. By świecić, lampki potrzebują tylko 10 V, czyli napięcia niegroźnego nawet dla najmłodszych. Warto o tym wiedzieć, bo dzieci przyciąga nie tylko kształt i wesoła kolorystyka tych niebanalnych opraw oświetleniowych, ale też ich przyjemna, miękka w dotyku faktura. Mogą więc być montowane dosłownie wszędzie - na ścianach, na meblach, nawet bardzo nisko, w zasięgu małych rączek. Niski pobór mocy nowoczesnych diod LED - wynoszący 0,4 W - nie tylko znacząco obniża wysokość domowych rachunków za energię elektryczną. Ma zbawienny wpływ na środowisko naturalne, stale zanieczyszczane przez elektrownie setkami ton dwutlenku węgla. Mądrze jest uczyć dzieci oszczędzania prądu od najmłodszych lat, za przykład podając ich świecących przyjaciół. W ten sposób możemy połączyć zabawę i miłe pogawędki z podstawami edukacji ekologicznej. Cena oprawy Baby Line to ok. 64 zł za sztukę.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także