Lampka bezprzewodowa

Lampka DOT-itTM firmy Osram to praktyczny gadżet przydatny w każdym domu i zupełnie nowy sposób myślenia o oświetleniu. Bezprzewodową, przenośną, a przy tym atrakcyjną stylistycznie lampkę można zastosować w dowolnym miejscu.

lampka bezprzewodowa

DOT-itTM to okrągła przenośna lampka wyposażona w trzy diody LED. Montuje się ją dzięki samoprzylepnej warstwie. Zasilana jest bateriami, przyda się więc wszędzie tam, gdzie brakuje stałego źródła światła lub potrzebujemy doświetlenia jakiejś strefy. Niewielką lampkę można przyczepić w szafie z ubraniami, w schowku czy spiżarni. Jeśli brakuje nam światła w kuchni, można ją umieścić na spodzie szafki nad blatem roboczym. Aluminiowa konstrukcja DOT-itTM jest odporna na wstrząsy i wilgoć, możemy więc spokojnie stosować go również poza domem - przyda się na biwaku czy w samochodzie i garażu. Dzięki DOT-itowiTM także wieczorną imprezę w ogrodzie można teraz łatwo otoczyć niepowtarzalnym blaskiem, bez potrzeby prowadzenia przewodów z domu.

lampka samoprzylepna w kuchnizastosowanie lampkilampka dekoracyjna

Lampkę można kupić w sześciu opalizujących kolorach: srebrnym, czarnym, czerwonym, pomarańczowym, purpurowym i cytrynowym. Została zaprojektowana tak, żeby jej zastosowanie było możliwie proste i praktyczne. Działa na 3 baterie, a na dowolnej powierzchni trzyma się dzięki samoprzylepnemu paskowi 3M. Montaż jest bardzo łatwy – wystarczy odkleić warstwę zabezpieczającą klej i przyłożyć lampkę do płaskiej powierzchni. Klej jest wielorazowego użytku, lampkę można przyklejać i odklejać aż do 20 razy. Produkt jest wyposażony w trzy łatwo wymienialne bateryjki, które wystarczają na około 100 godzin – czyli ponad 4 doby - świecenia. Wykonanie i aluminiowa obudowa gwarantuje trwałość lampki.

Podstawowe informacje:

  • Źródło światła: 3 diody LED
  • Zasilanie: 3 wymienne baterie 1,5 V LR3 (AAA)
  • Żywotność baterii: ok. 100 godzin
  • Średnica: 67 mm
  • Wysokość: 22 mm
  • Waga: 65 g

Rekomendowana cena detaliczna: 34,95 zł

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Osram

Polecamy Ci również

Zobacz także