Kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus

Kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus

Buderus jako znana i ceniona marka premium oferuje niezwykle rozległy zakres rozwiązań systemowych stosowanych w technice grzewczej.

Tak ogromne możliwości, są efektem połączenia wielu lat doświadczeń zdobytych zarówno w dziedzinie niewielkich domowych źródeł ciepła (np. wiszących kotłów kondensacyjnych lub odnawialnych źródeł ciepła), jak dużych sięgających megawatów mocy rozwiązań przemysłowych.

Titanium Glas

Obudowy frontowe kondensacyjnych wiszących kotłów gazowych Logamax plus GB172i wykonane są ze szkła tytanowego. To czysty, solidny i bardzo wytrzymały materiał. Kotły dostępne są z obudowami przednimi w kolorze czarnym i obudowami bocznymi w kolorze srebrno-szarym. Dla użytkowników o nieco bardziej tradycyjnych upodobaniach, również dostępne są dwa modele z obudowami przednimi w kolorze białym.

Kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus - zdjęcie 1

Szeroka gama mocy

Aby ułatwić jak najlepsze dopasowanie mocy do potrzeb cieplnych obiektów kotły kondensacyjne wiszące Logamax plus GB172i są dostępne w aż pięciu mocach nominalnych 14, 20, 24, 35 i 42 kW. Wszystkie modele to jednostki jednofunkcyjne, gotowe do podłączenia i współpracy z podgrzewaczem c.w.u. (wyposażone w zawór przełączający).

Mobilna kontrola systemu grzewczego

Wiszące kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus przy współpracy z regulatorem RC310 i modułem KM200 mogą być sterowane przez internet za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikację EasyControl można bezpłatnie pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym z App Store lub Google Play. Użytkowanie aplikacji jest oczywiście również bezpłatne.

Imponująco energooszczędny

Kotły Logamax plus GB172i to urządzenia energooszczędne, skonstruowane z dbałością o środowisko. Posiadają nie tylko wysoką sprawność i efektywność energetyczną (klasa A), ale cechuje je również niska emisja tlenków azotu (6 klasa NOx). Uzyskiwanie tak korzystnych parametrów jest możliwe m.in. dzięki zastosowaniu aluminiowo-krzemowych nierdzewnych wymienników ciepła umożliwiających pracę kotła z niskimi temperaturami spalin. Kotły Logamax plus GB172i mogą pracować w szerokim zakresie modulacji mocy grzewczej, nawet już od 14% mocy maksymalnej. Dzięki elastycznemu dostosowaniu parametrów Logamax plus GB172i mogą z powodzeniem znaleźć zastosowanie zarówno w mieszkaniach, apartamentach, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynkach biurowych, usługowych lub użyteczności publicznej jako jednostki samodzielne lub pracujące kaskadowo.

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Polecamy Ci również

Zobacz także